lekarz Teresa Mączyńska

3,6
3,6
3,3
3,3

Lekarz godny polecenia. Fachowe podejście do małego pacjent. LeKarta która nie odmawia przyjęcia chorego dziecka.

Bardzo polecamy Panią Doktor jeździmy z Radomska ale naprawde warto. Wspaniały lekarz widać znający się bardzo na rzeczy , wspaniałe podejscie do pacjenta . Wszystkim P O L E C A M

Godna polecenia. Kompetentna, zawsze stara się wytłumaczyć chorobę, szuka rozwiązań. Zanim wypisze antybiotyk proponuje lżejsze leczenie, co nam się bardzo podoba bo często to wystarcza, a córcia nie jest faszerowana antybiotykami. Pomaga w znalezieniu specjalisty choćby w Łodzi. Polecam i dziękuje za profesjonalną opiekę.

Rewelacyjna Pani Doktor.Miła,kompetentna,dokładna,a moje dzieci ją uwielbiają!!!Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Doktor nawet późnym wieczorem dzwoniąc o poradę nigdy nie odmówiła mi pomocy.Z tego co wiem to dr.Mączyńska nie pracuje na oddziale pediatrycznym w szpitalu,zatem skąd opinie,że w szpitalu jest niemiła????Polecam.

Za każdym razem podaje antybiotyki nawet nie kieruje na jakie kolwiek badania podstawową morfologię ,z sercem nie polecam,wizyta kontrolna w tej samej cenie co wizyta diagnostyczna nie polecam

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bełchatów"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Srebrna 39