dr n. med. Teresa Małaczyńska

Alergolog, Pediatra

genialny alergolog!!! bardzo dokładny wywiad, od razu skierowanie na wszystkie potrzebne badania, trafna diagnoza, leczenie, bardzo dokładne wytyczne i wskazówki do postępowanie w domu. U mojego dziecka ogromna poprawa już po kilku dniach od zastosowania się do rad pani doktór. bardzo bardzo polecam wszystkim którzy stracili wiarę, że może być dobrze.

pani doktor odsyła dzieci z większymi problemami,nie ma czasu na alergie krzyżowe ,bo takie chyba też są

Jest rewelacyjna. Stawia skuteczne diagnozy po dokładnym i długi wywiadzie z opiekunami dzieci.

Bardzo miła, kontaktowa a jednocześnie rzeczowa. Słucha i wyjaśnia. Polecam!

Bardzo miła, kontaktowa a jednocześnie rzeczowa. Słucha i wyjaśnia. Polecam!

Pani dr Małaczyńska jest świetnym lekarzem, godnym polecenia, stawia zawsze trafne diagnozy, chodziałam do Pani dr z moją córką, gdy była jeszcze lek. medycyny a nie doktorem i już wtedy były do Niej tłumy pacjentów, uważam że dzięki Pani dr moja córka nie ma dziś astmy i alergii pokarmowej na niemal wszystkie możliwe produkty, gdy zaczynała chorować zawsze miała tak dobrane leki aby nie dopuścić do zapalenia oskrzeli czy płuc, dla mnie w sprawach alergii, kaszlu, zapalenia płuc i oskrzeli Pani dr Małaczyńska jest wyrocznią... a dostałam namiar do Pani ...

Pani dr Małaczyńska jest świetnym lekarzem, godnym polecenia,
a dostałam namiar do Pani dr przez przypadek od pielęgniarki w Szpitalu na Polankach, gdy przyszłam na wizytę kontrolną po tygodniu od wyjścia ze szpitala, gdzie dziecko spędziło cały miesiąc...( ale było prowadzone przez innego lekarza )i znowu było chore...bo zalecenia poszpitalne nie pomogły
Byłam zrozpaczona ale na szczęście trafiłam w dobre ręce a moja córka nigdy nie trafiła juz do szpitala....

Wciąż poszukujesz "Alergolog Sopot"?

Armii Krajowej 72 lok. 3
81-844 Sopot