dr n. med. Teresa Mazurczak-Pluta

Lekarz rodzinny

Dr. Teresa Pluta byla lekarzem rodzinnym moim i mojej juz zreszta także niezyjacej mamy . Mama mowila ze ludzie ja lubia i szanuja .Byla sympatyczna i zawsze spokajna , żal że odeszla tak wczesnie.Wyrazy wspułczucia dla rodziny i najblizszych -Katarzyna .

Przez wiele lat ja i moja rodzina byliśmy pacjentami p. Doktor. Zawsze miała dla nas czas, dobre słowo, wsparcie. Spotykałyśmy się również na Ursynowie jako pacjentki i nawet wtedy zawsze miała dla mnie pocieszenie i uśmiech . Głęboko wierzę, że po tej drugiej stronie ma wszystko to, co najlepsze.

Z wielkim żalem dopiero dzisiaj przeczytałam o odejściu Pani doktor. Dziękuję za wiele lat opieki lekarskiej w imieniu swoim i rodziców.

Dzisiaj dowiedziałam się o śmierci Pani Doktor. Wielki żal....Cudowny człowiek i wspaniały lekarz jakich dzisiaj mało. Niech spoczywa w pokoju.

Proszę Panstwa; w odp do pana ZbiG ;Dziękuję za słowa, które Pan wyraził. Nadmienię, iz w tamtych miesiacach rozpoczęła się walka o życie.dr Teresy Pluta Szkalująca ocena zabolała również mnie. W odpowiedzi powstał wpis płen refleksji; 06.07.2013 Cudowny człowiek!!! Wspaniały lekarz.!!! Jeśli Twoje Serce jest ...

Proszę Panstwa; w odp do pana ZbiG ;Dziękuję za słowa, które Pan wyraził.
Nadmienię, iz w tamtych miesiacach rozpoczęła się walka o życie.dr Teresy Pluta
06.07.2013
Cudowny człowiek!!! Wspaniały lekarz.!!! Jeśli Twoje Serce jest tak wielkie jak marzenia, to wiedz że osiągniesz o wiele więcej. Nigdy nie trać nadziei i wiary, dlatego że to one dają nam siły do realizowania swoich marzeń. Twoje marzenia są piękne i dlatego spełniają się. ........
Dzisiaj wiemy, iż wiara odchodzi ostatnia.
Dr Teresa Pluta pozostanie na zawsze w naszych sercach.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Warszawa"?

Czołowa 40 S

Małgorzata Kalinowska