dr n. med. Teresa Mazurczak-Pluta

Lekarz rodzinny

Dr. Teresa Pluta byla lekarzem rodzinnym moim i mojej juz zreszta także niezyjacej mamy . Mama mowila ze ludzie ja lubia i szanuja .Byla sympatyczna i zawsze spokajna , żal że odeszla tak wczesnie.Wyrazy wspułczucia dla rodziny i najblizszych -Katarzyna .

Przez wiele lat ja i moja rodzina byliśmy pacjentami p. Doktor. Zawsze miała dla nas czas, dobre słowo, wsparcie. Spotykałyśmy się również na Ursynowie jako pacjentki i nawet wtedy zawsze miała dla mnie pocieszenie i uśmiech . Głęboko wierzę, że po tej drugiej stronie ma wszystko to, co najlepsze.

Z wielkim żalem dopiero dzisiaj przeczytałam o odejściu Pani doktor. Dziękuję za wiele lat opieki lekarskiej w imieniu swoim i rodziców.

Dzisiaj dowiedziałam się o śmierci Pani Doktor. Wielki żal....Cudowny człowiek i wspaniały lekarz jakich dzisiaj mało. Niech spoczywa w pokoju.

Proszę Panstwa; w odp do pana ZbiG ;Dziękuję za słowa, które Pan wyraził. Nadmienię, iz w tamtych miesiacach rozpoczęła się walka o życie.dr Teresy Pluta Szkalująca ocena zabolała również mnie. W odpowiedzi powstał wpis płen refleksji; 06.07.2013 Cudowny człowiek!!! Wspaniały lekarz.!!! Jeśli Twoje Serce jest tak wielkie jak marzenia, to wiedz że osiągniesz o wiele więcej. Nigdy nie trać nadziei i wiary, dlatego że to one dają nam siły do realizowania swoich marzeń. Twoje marzenia są piękne i dlatego spełniają się. ........ Dzisiaj wiemy, iż wiara odchodzi ostatnia. Dr Teresa ...

Proszę Panstwa; w odp do pana ZbiG ;Dziękuję za słowa, które Pan wyraził.
Nadmienię, iz w tamtych miesiacach rozpoczęła się walka o życie.dr Teresy Pluta
06.07.2013
Dzisiaj wiemy, iż wiara odchodzi ostatnia.
Dr Teresa Pluta pozostanie na zawsze w naszych sercach.

Niestety dobrzy ludzie lekarze za wczesnie odchodza. Nie bylam pacjentka P. Doktor ale wiedzialam ze jest bardzo dobrym cieplym i zawsze usmiechnietym czlowiekiem. A takich ludzi lekarzy jest niestety coraz mniej.

Pani doktor była wspaniałym lekarzem. 2 miesiące temu wnikliwie zaopiekowała się moim 5 miesięcznym synkiem. Tak cudownej osoby dawno nie spotkałam na swojej drodze. Wielka strata, wielki żal, że tak dobry i życzliwy człowiek musiał przedwcześnie odejść :(

Szanowni Państwo, ...niestety, 6 grudnia 'zamknął się najpiękniejszy rozdział', pozostanie życzliwe wspomnienie w nieulotnej pamięci. Kto uczestniczył w ostatniej drodze Pani Doktor, mógł doświadczyć, że na takową zasługuje się między innymi tym, jakim się jest i co daje innym. ... Przejrzałem dzisiaj to forum, wszystkie oceny na przestrzeni lat 5/5... ...ale jest jeden wpis z 28.04.2013 (sprawdźcie proszę) - musimy eliminować z naszego otoczenia ludzi, którzy anonimowo dokonują krzywdzących ocen! A to forum, winniśmy to dzisiaj Pani Doktor, oczyśćmy z tego wpisu poprzez dokonanie sprawiedliwej oceny Tej Nadzwyczajnej Osoby - ...

Szanowni Państwo,

...
Przejrzałem dzisiaj to forum, wszystkie oceny na przestrzeni lat 5/5...

A to forum, winniśmy to dzisiaj Pani Doktor, oczyśćmy z tego wpisu poprzez dokonanie sprawiedliwej oceny Tej Nadzwyczajnej Osoby - zapraszam do dodawania Waszych opinii...

ZbiG
z.p@onet.eu

Znałam Panią doktor od 17 lat. Była osobą niezwykle serdeczną,cierpliwą,troskliwą i oddaną pacjentowi. Profesjonalnym lekarzem, posiadającym ogromną wiedzę lekarską. Trafnie stawiała diagnozę mimo bezradności specjalistów. Zawsze zainteresowana zdrowiem członków rodziny. Nie jednej osobie pomogła i uratowała życie!!! CZŁOWIEK WIELKIEGO SERCA!!! LEKARZ SERC i DUSZ!!! Zawsze uśmiechnięta i serdeczna❤️❤️❤️ OGROMNA STRATA i ŻAL,aż serce pęka!!!.😭😭😭 gabinet nr 2 zawsze pozostanie jej pamięci!!! Będzie mam jej bardzo,bardzo,bardzo brakowało!!! Nigdy nie lekceważyła pacjentów. Była otwarta i przyjmowała zasadę : lekarz dla pacjenta. Zawsze podtrzymywała na duch,dodawała energii i siły mimo swej ciężkiej choroby. ...

Nie jednej osobie pomogła i uratowała życie!!!
CZŁOWIEK WIELKIEGO SERCA!!!
LEKARZ SERC i DUSZ!!! Zawsze uśmiechnięta i serdeczna❤️❤️❤️
OGROMNA STRATA i ŻAL,aż serce pęka!!!.😭😭😭
gabinet nr 2 zawsze pozostanie jej pamięci!!!
Będzie mam jej bardzo,bardzo,bardzo brakowało!!!
Zawsze podtrzymywała na duch,dodawała energii i siły mimo swej ciężkiej choroby. Walczyła o każdą chwilę ,o każdy dzień !!!
"Pokój jej duszy. Niech spoczywa w pokój wiecznym . Amen"
"Ludzie,których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"
Wyrazy szczerego żalu i głębokiego współczucia -kondolencje dla rodziny,przyjaciół😭😭😭

W dniu wczorajszym odeszła dr nauk med Teresa Pluta Cudowny człowek o wielkim sercu. Niosła pomoc innym walcząc cicho ze swoja chorobą. Spoczywaj w spokoju.

W dniu wczorajszym odeszła dr nauk med Teresa Pluta
Spoczywaj w spokoju.