Teresa Mizerska

Urolog

Na samo wejście tłok, ale nie dlatego, że tak dużo pacjentów tylko zła organizacja i robienie sztucznego tłoku, że niby taka dobra. Wszystko na żywioł. Żadnych konkretów. Mama wizyta, synuś USG i interes się kręci. To nie lekarze, to biznesmeni z tytułem lekarza. Zdecydowanie nie polecam. Szkoda pieniędzy.

zdecydowanie odradzam. Pani Doktor kilkakrotnie rozmawiała przez telefon. kazała się rozebrać, zrobiła tylko krótkie badanie. niestety nie chce walczyć o pacjenta.

Byłem na wizycie u Pani Doktor. Lekarka rozmawiała dlugo przez telefon, szukała co chwile kartek, byla taka nieprzytomna. Zrobila szybkie badanie, lecz nic nie stwierdzila, dala tylko skierowanie na usg (na ktore czeka sie ponad pol roku). Wysluchala mnie, powiedzialem o dolegliwosciach, lecz nic nie odpowiedziala, powiedziala tylko aby zrobic badanie. Zrobie, wroce pod koniec roku i wtedy powiem jak bylo. narazie daje ocene 2

Bardzo miła, kompetentna, wszystko dokładnie wytłumaczy, w nagłych przypadkach można się bez problemu umówić na wizytę.

Bardzo zaangażowany lekarz. Dobre podejście do pacjentów i dla każdego znajduje czas.