lekarz Teresa Miziniak

Wenerolog, Dermatolog

2,3
2,2
2,3

Nie poświęca wystarczającego czasu na poznanie historii choroby. Traktuje z góry. Nie tłumaczy odpowiednio choroby.

Wizyta w bardzo nieprzyjemnej atmosferze. Zniechęcanie do korzystania z usług NFZ, być może było sugestią do wizyty w godz. prywatnych. Wizyta tu to powrót do PRLowskiej rzeczywistości. Nie polecam wizyt z dziećmi. Arogancja i brak kultury osobistej i profesjonalizmu.

Pani doktor zawsze stosowała adekwatne leczenie. Zostałam dobrze zdiagnozowana w czasie każdej z wizyt, wdrożone leczenie było skuteczne.

Nieuprzejma. Nie pomogła mi ani trochę. Pogorszyła sytuację którą bardzo ciężko wyleczyć.

Nie uprzejma, arogancka kobieta. Nie pomogła mi ani trochę. Przepisywała tylko ciągle inne lekarstwa. Dawała ulotki i kazała mi sama sobie kosmetyki dopasować do moich potrzeb. Nie polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Kluczbork"?

Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna
Bora-Komorowskiego 1b