lekarz Teresa Nowak

1,8
1,7
2,5
1,7

Stanowczo nie polecam Pani doktor. Na wizycie nawet nie spojrzała na dziecko. Na moje watpliwosci co do uczulenia na czekoladę stwierdzila "to nie dawac czekolady". Poprosilam o testy stwierdzila ze mam zrobic na własną rękę prywanie bo ona skierowania nie da. Paranoja

W naszym przypadku Pani dr wolała dać leki i mnóstwo maści niż zmienić mleko u niemowlaka na to dla alergików. Wg mnie i naszego obecnego alergologa powinno niwelować przyczynę, a nie zaleczać zwłaszcza u tak małego dziecka.

Absolutnie nie polecam byłam z dziećmi bliźniaki 4 lata obydwoje od ponad pół roku męczą się z powodu kaszle krtaniowy stwierdziła że nie mają chodzić do przedszkola paranoja zero podejścia sztuka

Zero kontaktu z pacjentem, lekarz nie słucha co mówi pacjent. Przy pierwszej wizycie wyraźnie powiedziałam, co może mnie uczulać, jakie są moje podejrzenia. Niestety pod tym katem nie miałam testów. Na końcu okazało się, że jestem zdrowa, mimo że od roku biorę leki na astmę i bez nich ani rusz. Uważam, że za mało diagnostyki pod kątem alergenów. Nie polecam!

zdecydowanie nie polecam Pani doktor zrobiła mojemu dziecku piekło,a ja cierpiałam razem z nim zapisała złe leki gdzie musiałam później z dzieckiem iść do innego lekarza który ją uratował. poszłam na kase chorych bo wiadomo czasy są nie ciekawe,ale więcej tego błędu nie popełnie i ta Pani juz nas nie zobaczy

polecam jak najbardziej! Pani doktor jest miła i wie co robi, już u wielu alergologów byłam, dopiero dr Nowak mi pomogła :)