lekarz Teresa Rokita

Alergolog, Pediatra

2,6
2,7

Naprawdę dziwię się czytając tak negatywne opinie. Pani doktor skrupulatnie podeszła do tematu, odrazu wysłała na testy alergiczne, zapisała na następne terminy, wyjaśniła jak postępować, przepisała odpowiednie leki. Przy tym wszystkim była miła i wyrozumiała, przeprowadziła konkretny wywiad i obejrzała dokładnie co się dzieje. Polecam

Wizyta na NFZ nie pierwsza nie ostatnia lecz to do czego dochodzi w placówkach to kpina. Jest godzina 16:00 czyli godzina na którą byłam zapisana z synem, ale jak to bywa u lekarzy jestem nauczona czekać nawet prywatnie, choć covid pokazał, że da się to robić sprawnie i w miarę bez kolejek. Z racji, że przed gabinetem sporo ludzi,, którzy twierdzą że kolejka jest dla tych co przychodzą i się ustawiają a nie dla zapisanych na godziny - zaryzykowałam żeby wejść i uzyskać informacje jak długo może potrwać czekanie. Byłam z malutkim dzieckiem oraz starszym i ta informacja była mi potrzebna co robić dalej (rozwiązań miałam kilka). W zamian usłyszałam, że Pani dr nie wie, że proszę czekać, że na jedną godzine są zapisywane kilka osób, że przeze mnie będzie opóźnienie, że robię przeciąg, że już druga osoba w tym ja próbuję ją ustawić... Na koniec żebym czekała, a małe dziecko mogłam z kimś zostawić i że zostanę wezwana. Moja ocena jest negatywna, gdyż taki system pracy (bo osoby faktycznie są dopisywane notorycznie za zgodą lekarza do innych już zajętych godzin - taką dostałam inf.od rejestratorki) i taka komunikacja pacjent-lekarz wzbudziła we mnie wiele negatywnych odczuć oraz wytworzyła kompletny brak zaufania do tej konkretnej lekarki.

Zdecydowanie odradzam wizyty u tego lekarza, nigdy nie spotkałam się z tak lekceważącym podejściem do pacjenta. Nie tylko na mnie trafiło... osoba, którą znam niestety również była na wizycie u tej Pani, badanie nie zostało w ogóle przeprowadzone ponieważ lekarka stwierdziła, że nie da rady zbadać pacjentki. Natomiast problemy ze zdrowiem u pacjentów usprawiedliwia nieadekwatnymi diagnozami do sytuacji. Dziwię się, że jeszcze nikt porządnej skargi nie wniósł na tą Panią. Czas odejść na zasłużoną emeryturę. Bardzo, bardzo nie polecam!

Dziwię się, że jeszcze nikt porządnej skargi nie wniósł na tą Panią.
Czas odejść na zasłużoną emeryturę. Bardzo, bardzo nie polecam!

Ta kobieta nie ma za grosz szacunku do pacjenta. Lekceważące odzywki, kompletnie nie słucha co się do niej mówi tylko stawia diagnozy od czapy. Zdecydowanie odradzam leczenie u tej kobiety , pieniądze wywalone w błoto. Te kilka pozytywnych opinii to chyba sama sobie napisała bo nijak nie mogę zrozumieć jak raz potrafi traktować pacjenta z szacunkiem,a raz robi z niego idiotę i jest zwyczajnie bezczelna .

Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani Doktor do leczenia mojego syna. Dobry dobór leków, świata opieka i poświęcony czas na tłumaczenie wszystkiego. Polecam 👌👍

Pani doktor Rokita, może i jest czasem nie miła,chamska ale to naprawdę dobry lekarz z powołania.Zawsze w punkt trafia z diagnozą.Pomogla bardzo mnie i mojej rodzinie

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani Doktor. Potrafiła uważnie słuchać o moich problemach, w rozmowie była konkretna, wyczuwało się doświadczenie zawodowe i kompetencję.Pani Rokita była miła i uprzejma, wyszukała mi przyśpieszony termin na testy alergologiczne mimo zapełnionego grafiku. Polecam tego lekarza godnego zaufania i kompetentnego w swej specjalizacji.

Chyba się pani lekarz coś pomyliło i zapomniała że to ona jest dla pacjenta a nie na odwrót. Bezczelna, arogancka, chamska w stosunku do dzieci. Nie polecam, najwyższy czas na emeryturę!

Dziwię się, że czytam tutaj takie opinie. Byłam u Pani Teresy z problemem spuchniętej wargi. Powiedziała mi na spokojnie jakie mogą być przyczyny i zleciła testy wziewne i pokarmowe. Podczas wizyty Pani Teresa wysłuchała mnie, była miła i nawet żartowała. Polecam i uważam, że każdy powinien sam się przekonać jaka ta Pani jest, a nie czytać komentarze w internecie.

Pani doktor najwyraźniej stwierdziała że udaje aby wyłudzić zwolnienie, oburzona tym że sam wziąłem sobie antybiotyk (bo inny lekarz nie potrafił stwierdzić że mam anginę i dał mi leki na przeziębienie) po którym czuję się dużo lepiej, stwierdziła że to zwykle przeziębienie ale kiedy łaskawie spojrzała mi do gardła to zmieniła lekko podejście i wypisała mi zwolnienie bo zobaczyła tam naloty ropne po anginie. Nie przyznała tego i nie wypisała mi dalej antybiotyku, ale na recepcie dostałem tabletki do ssania na anginę... Jedyne co mogę powiedzieć to że lekarze jak tylko zobaczą osobę w wieku 18-26 to od razu stwierdzają że udaję chorobę, ile już było takich przypadków w których takie osoby miały poważne powikłania a nawet zmarły? Kto jest pociągnięty do odpowiedzialności? Na pewno nie wielcy specjaliści lekarze...