lekarz Teresa Rusicka-Piekarz

Kardiolog

Dobry specjalista godny zaufania leczę się 15 lat i żyję dzięki Pani doktor. Lekarz, który uratował mi życie, gdzie inni położyli na mnie krzyżyk. Lekarz ten jest z powołania

Pani lekarz przyjmuje nocą - magia !!! Czeka się godzinami koczując w samochodzie. Zważywszy na fakt, że pacjenci to ludzie starsi i chorzy na serce, uważam, że całe te wizyty to farsa i kpina oraz brak szacunku ze strony lekarza dla pacjenta. A wszystko to "tylko" za 150zł. Zatem mam pytania: gdzie etyka lekarska ? gdzie przysięga Hipokratesa ? i zasada "primum non nocere" ?

Wspaniały człowiek wspaniały lekarz o dużej wiedzy z powołania polecam bardzo wierny pacjent Zbigniew Kazik

Pani Doktor uratowała życie mojemu ojcu i mamie. Oboje żyją dzięki niej i po kilku latach od zabiegu plastyki wieńcowej, mają się dobrze. To niesamowity operator! Ponadto, jest niezwykle uprzejma i w sposób cierpliwy potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania pacjenta. To prawda, nie zawsze jest punktualna, ale warto czasem poczekać, gdyż jest wybitnym specjalistą w swej dziedzinie.

polecam Pani Doktor robila mi koronografie i stawiala stenta.

polecam Pani Doktor robila mi koronografie i stawiala stenta.

Zgadzam sie z moim przedmowca,ta pania ciezko byloby komukolwiek polecic, zreszta ze jest rozchwiana emocjonalnie nie pierwszy raz slysze od jej pacjentow a jak wiadomo kontakt lekarza z pacjentem to poza umiejetnosciami sprawa pierwszorzedna

Ciągle się spóźnia, po 3 godzinach czekania stwierdza, że nie ma czasu dla pacjenta.Zapomina o umówionej wizycie, kobieta rozchwiana emocjonalnie. nie polecam!

spokój, cierpliwość, opanowanie, wnikliwość w ocenie stanu zdrowia pacjenta, troska o pacjenta, zaangażowanie,

Na szczęście, już nie jest osdynatorem, chyba to o czymś świadczy...

Na szczęście, już nie jest osdynatorem, chyba to o czymś świadczy...

Uważam, że Pani doktor o leczeniu podstawowych spraw w kardiologii może jest zorientowana.Natomiast zabiegów koronarografii nie powinna wykonywać wcale, ponieważ nie potrafi.