lekarz Teresa Sikorska

2,9

Panią doktor widziałam raz i na tym wystarczy! Dowiedziałam się, że jestem za gruba żeby mnie leczyć oraz, że pesel nie stoi w miejscu, a to, że niby nie mogę mieć dzieci stwierdziła na podstawie usg!!!

Bardzo Polecam Panią Doktor. Trafiłam do niej pod koniec ciąży i naprawdę wszystko mi bardzo dobrze wytłumaczyła i po prowadziła dalej co robić i na każde pytanie odpowiedziała gdzie miałam ich setki bo tak bałam się porodu. A to że się nie uśmiecha i nie wita czerwonym dywanem to chyba najmniejszy problem do tego jak potrafi pomóc jako lekarz.

uwaga, zwracam się z prośbą do pacjentek, które prywatnie przychodziły do gabinetu pani doktor w I kwartale 2014r. poszukuje zwłaszcza pacjentki z 3-4 dzieci (tablice rejestracyjne ząbkowice śląskie) która ok marca 2014r. była w zaawansowanej ciąży.

brakuje mi tu jeszcze pare zer dla tej niemilej opryskliwej pani a ocena moja to wszystko na 0,nie nadaje sie na lekarza bo nie ma podejscia do czlowieka.Zastanow sie kobieto nad swoim postepowaniem zanim zrobisz jakies ciazarnej krzywde

Pani Teresa Sikorka jest niekompetentną, niemiłą i wiecznie niezadowoloną kobietą. Nigdy nie zadaje pytań jak i również nie udziela w ogóle bądź udziela jednakże nieznacznych odpowiedzi.Wszystko olewa. Wiecznie ma swoje humorki:/. Nie potrafi się posługiwać aparatem do USG,przez co nie potrafi stwierdzić ciąży już w 6 tyg.:/ Wielki - !!!

super ginekolog jest miła i spokojnie wyczerpująco wszystko wytłumaczy jest niesamowita ma dobre podejście do pacjentki mam do tej lekarki ogromne zaufanie prowadziła moje ciąże.Rodziłam dwa razy przy niej i czułam się bezpieczna i nie za pieniądze ani żadne prezenty.Mogę wiele dobrego powiedzieć o tej wspaniałej i wyrozumiałej lekarce.Polecam każdej kobiecie,

Poprzednią opinię wpisałam pomyłkowo, dotyczyła innego lekarza. Bardzo Panią doktor przepraszam. Proszę nie sugerować się tą opinią, bo dotyczy nie tej pani doktor.

Świetny położnik i lekarz z powołania

Świetny położnik i lekarz z powołania