lekarz Teresa Sołtysek

1,6
1,6
1,8
1,5

Byłam dziś u lekarza i trafiłam na opisywana tu Panią Teresę. Pani niemiła, arogancka nie słuchała tego co jako pacjent mam Jej do powiedzenia. W kontakcie z pacjentem określiłabym Ją na zero bo nie potrafi słuchać i nie chce słuchać pacjenta. Zachowuje się jakby była najważniejsza na świecie. Dziwię się że tacy lekarze pracują w przychodniach i szczerze NIE POLECAM , nigdy więcej do tej Pani nie pójdę.

Brak słów. Nieuprzejma i w zachowaniu agresywna, traktująca pacjenta jak intruza. Brak ogłady i kultury osobistej.

Lekarz Pani Teresa Sołtysek do którego byłam dzisiaj umówiona na teleporade - ponieważ rozchorowałam się będąc w rodzinnym mieście w chamski i arogancki sposób stwierdziła, że powinnam chora z gorączką przyjechać będąc 40 km od Opola i to natychmiast bo za dwie minuty kończy mi się wizyta, bo ona nie jest w stanie na odległość nic stwierdzić, lekarzem jest w takim razie chyba z przypadku, pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim podejściem do pacjenta i z takim brakiem jakichkolwiek kompetencji które każdy zdrowo myślący człowiek powinien mieć

To skandal, że taka osoba jest lekarzem. Krzyczy na pacjenta, jest nieuprzejmą i mało kompetentna. Nie polecam

Niebywałe, jak ktoś tak nieprzyjemny, nieprofesjonalny i nielubiący ludzi może w ogóle pracować jako lekarz pierwszego kontaktu?! Jestem w szoku jak lakoniczna, szybka i bezsensowna była ta wizyta, zwykle nie pisze opinii na takich portalach, ale tu trzeba. Pani od początku krzyczy, że nie ma czasu mnie badać (bylam 10min przed czasem), wywiadu zero, wchodzenie w zdanie, badanie 3sekundy, diagnozy zero, wszystko w pośpiechu i z pokrzykiwaniem. Ogóle zalecenie Pani doktor to na wirusową infekcję i mokry uporczywy kaszel kupić sobie test na covid w aptece. I antybiotyk.

Bardzo nie polecam.Ten ,,lekarz''nie zasluguje na. ani jedna pozytywna opinie. Podczas teleporady krzyczy,nie daje dojsc pacjentowi do slowa,okazuje zniecierpliwienie. Teleporada ograicza sie do kilku minut, podczas ktorych podwaza wynik usg ,informujac ze nie wie co mi jest. W wyniku usg radiolog rozpoznal u mnie kamice nerkowa obustronna. Podczas teleporady slyszalam ,ze piasek z nerek nie moze schodzic! Kiedy poinformowalam ja ze cierpie, krzyczac dala mi do zrozumienia ,ze nie przedluzy mi zwolnienia lekarskiego. Dala kod to zarejestrowania sie do urologa. Procedura znana wszystkim- idz, zapisz sie I czekaj ,moze za miesiac lub dwa dostaniesz sie. kazdy cierpiacy czlowiek bedzie szukal pomocy w prywatnej sluzbie zdrowia I tak tez zrobilam.
Zero empatii, tragiczne podejscie do pacjenta. Nigdy wiecej!!!

Witam wszystkich, chciałbym pochwalić panią "dr" sołtysek za miłe, kompetentne i sprawne badanie. Nawet nie wiedziałem, że "śmierdzi ode mnie alkoholem" bo od około miesiąca nie miałem kropli w ustach. Po mojej sugestii by sprawdziła mnie alkomatem i zwróceniu jej uwagi że to było nie miłe nawet nie zareagowała. Podczas "badań" nasłuchałem się że "nie chce iść do pierdla na stare lata" (mam urazy po wypadku komunikacyjnym i miałem czelność zgłosić się z tym do niej). Cóż, wzorowy pracownik systemu polskiej służby zdrowia.

Witam wszystkich,

Tak zlego lekarza już dawno powinni odsunąć od pacjentów. Mialem okazję odbyć kilka wizyt do tej osoby, ostatnia rozpoczela sie "nie dostanie pan L4 na wczoraj" a skonczyla na wizycie u przelozonej z przychodni. Brak jakichkolwiek czynnosci diagnostycznych(np. Pomiar temp., ciśnienia i etc.). Poza strojem i dyplomem lekarza ta pani nie ma za wiele wspólnego z tą profesją. Z calego serca odradzam wizyty u Niej!

Nie polecam tego lekarza. Pod każdym względem się do tego nie nadaje. Młode osoby traktuje wręcz skandalicznie. Za każdym razem, niezależnie od dolegliwości jalie miała przepisywała jeden i ten sam lek bez wyjaśnienia dlaczego. Przy 40 paro stopniowej gorączce i anginie musiałam wręcz prosić o zwolnienie lekarskie ponieważ nie widziała podstaw. Uprzejmości i kultury osobistej za grosz... Teleporada śmiech na sali... Ze wszystkim odsyła z kwitkiem.

BARDZO nie polecam tej Pani. Trudno nazwać tą Panią lekarzem. Umówiłam się na telefoniczną konsultację z Panią Sołtysek (mojej pani doktor prowadzącej obecnie nie było). Od razu w głosie można było wyczuć pretensjonalność. Poprosiłam o skierowanie na badania tarczycy jak i zwykłą morfologię. Bolał mnie brzuch od kilku dni. Pani doktor zapytała się mnie "jakie widzę rozpoznanie" oraz stwierdziła, iż " w karcie nie ma żadnych informacji na temat brzucha, jedynie tarczyca. Po czym powiedziała, że mam się kontaktować z lekarzem prowadzącym i zakończyła rozmowę mówiąc "do widzenia" .Nie wiem co ta Pani robi na tym miejscu! To jest coś niebywałego. Nigdy nie spotkałam się z taką arogancją!