dr n. med. Teresa Stachowicz-Stencel

Hematolog, Onkolog, Pediatra

Doskonały pediatra. Zajmie się pacjentem, wytłumaczy, doradzi, zleci dodatkowe badania jeśli takie są konieczne (bez dodatkowych próśb i nalegań ze strony pacjenta). Polecam!

Pani dr Teresa Stachowicz-Stencel bez porównania najlepsza, odradzam Alicje Bałande ponieważ wcześniej byłam właśnie u niej , nic mi nie wytłumaczyła w wizyta była droga, dr Teresa natomiast tłumaczy wszystko dokładnie i przede wszystkim ma ogromna wiedze i ogromne doświadczenie.

Dawno nie korzystałam z usług Pani Doktor, ale zgadzam się z opinią,że lepszego pediatrę naprawdę ciężko znaleźć. polecam szczególnie dla maluszków, gdzie fachowość i kompetencja jest szczególnie wskazane. Dotor jest "cudowną ciocią" dla podopiecznych.poświęca masę czasu w trakcie wizyty często zwracając uwagę na objawy zbagatelizowane przez innych lekarzy lub nawet nigdy nie badane (np. stulejka u chłopców).W mojej rodzinie już kolejne pokolenie dzieci wychowuje się pod czujna jej opieką a nr jej komórki przekazywany jest jak relkiwia wśród młodych mam.

nalepszy (a) pediatra jaką poznałam, lekarz z powołania i z ogromna wiedzą, ciepła i bardzo miła do dzieci.

Wciąż poszukujesz "Hematolog Gdańsk"?

Gdański Uniwersytet Medyczny

Gdańsk

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Filia Wilanowska