lek. dent. Teresa Stephan-Smaga

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Co prawda chyba niestety jestem tzw "ciekawym przypadkiem", bo jeszcze nie mam pełnej diagnozy. ale sam stopień zaangażowania w cierpienie pacjenta, skromność i umiejętność przyznania się, że każdy lekarz ma jednak zawężoną wiedzę - chapeau bas. Mega klasa, takich lekarzy już nie ma (poza Panią :)))

Mega klasa, takich lekarzy już nie ma (poza Panią :)))

Jestem w 100 % zadowolona ja i moja rodzina, profesjonalne podejście do pacjenta w każdym wieku :)Dziękujemy bardzo

Pani Teresa Smaga i pracownicy jej kliniki stomatologicznej (m.in. pani Magdalena Włodarczyk) zasługują na najwyższe uznanie. Leczyłam się u wielu stomatologów, jednak w żadnym przypadku nie spotkałam się z tak fachową pomocą i podejściem do pacjenta. Aż do wizyty w "Dental Clinic" byłam dość sceptycznie nastawiona do lekarzy, jako że niejedna diagnoza była w życiu mojej rodziny nietrafna. Zespół lekarzy pracujących u doktor Smagi to osoby o dużej wiedzy medycznej, skoncentrowani na pacjencie i traktujący obiekt ich leczenia (zęby) z najwyższą wagą. Nawet po wizycie pacjent nie zostaje sam z bólem - może w każdej chwili zadzwonić, a nawet uzyskać pomoc w godzinach, w których klinika jest zamknięta.
Sądzę, że nikt nie pożałuje swojej decyzji, jeśli wybierze "Dental Clinic" na osiedlu Majowym. Zęby wszystkich pacjentów mogą lśnić uśmiechem radości, zdrowia i satysfakcji. Gorąco polecam!!!