lekarz Teresa Szklany

polecam ja jak i żona, pełen profesjonalizm. Marek & Agnieszka W.

polecam ja jak i żona, pełen profesjonalizm. Marek & Agnieszka W.

Pani dr jest wspanialym lekarzem jeszcze nie zdarzyło mi sie aby odmówiła mi pomocy leczę się uniej już pięć lat to naprawde wspaniały lekarz i człowiek

Pani Dr jest zabiegana, nie poswiecila mi wystarczajaco czasu, a ponadto jest niedelikatna w obchodzeniu sie z pacjentka, absoloutnie zero wrazliwosci. Jedno z bardziej przykrych doswiadczen w gabinecie ginekologa.

jest dlamnie najlepsza dzieki niej wiem ze wreszcie jestem doleczona a stracilam tyle kasy na kogoś kto nie był wstanie mi pomłóc

godny polecienia lekarz, mily kontakt i uprzejmosc na pierwszym miejscu, czas jaki poswieca pacjentowi jest naprawde nie do uwierzenia, zadko sie zdarza. nie dlugi czas oczekiwania w kolejce, w miare terminowe wizyty wg wczesniej umowionych spotkan.

Jest bardzo miła,uprzejma,kompetentna-PUNKTUALNA-szczegółowo tłumaczy zagadnienia medyczne