lekarz Teresa Szymońska

Internista

Wspaniała, życzliwa i kompetentna lekarka. Cierpliwie wysluchuje, dokładnie bada i notuje, a potem skrupulatnie tłumaczy, jak postępować (leki, dodatkowe badania etc. ) Serdecznie polecam!

Wspaniały człowiek i lekarz !!!! Polecam w 100 %

Wspaniały człowiek i lekarz !!!! Polecam w 100 %

Bardzo miła pani doktor, która poświęca pacjentowi dużo czasu i przeprowadza szeroki wywiad. Niestety, kilka wizyt, zleconych badań i dwa antybiotyki w ciągu jednego miesiąca, nie wyleczyły mnie. Poświęcony mi czas nie przełożył się na wynik. Musiałem pogodzić się z odległym, ale zaufanym lekarzem:)

Taki powinien być internista. Stuprocentowy przykład dobrego podejścia do pacjenta i do problemu zdrowotnego.

Taki powinien być internista.
Stuprocentowy przykład dobrego podejścia do pacjenta i do problemu zdrowotnego.

Od siedmiu lat zapisuję się na wizyty głównie do pani Szymońskiej. Jestem bardzo zadowolony. Coś, co mnie absolutnie mnie u niej przekonuje i niestety rzadko zdarza mi się widzieć u intenistów: przy wywiadzie bierze pod uwagę także takie elementy jak natężenie stresu w pracy, skłonność do przejmowania się problemami itp.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49