lekarz Teresa Szymońska

Leczę się od lat u Pani Doktor. Do problemu zdrowotnego zawsze podchodzi kompleksowo, przeprowadza szczegółowy wywiad. Pani Doktor jest przy tym kulturalnym, uważnym Człowiekiem, w kontakcie z którym pacjent czuje się zaopiekowanym w trudnej sytuacji zdrowotnej. Omawia szczegółowo zasady leczenia i jest skuteczna. Polecam Panią Doktor.

Wspaniała, życzliwa i kompetentna lekarka. Cierpliwie wysluchuje, dokładnie bada i notuje, a potem skrupulatnie tłumaczy, jak postępować (leki, dodatkowe badania etc. ) Serdecznie polecam!

Wspaniały człowiek i lekarz !!!! Polecam w 100 %

Wspaniały człowiek i lekarz !!!! Polecam w 100 %

Bardzo miła pani doktor, która poświęca pacjentowi dużo czasu i przeprowadza szeroki wywiad. Niestety, kilka wizyt, zleconych badań i dwa antybiotyki w ciągu jednego miesiąca, nie wyleczyły mnie. Poświęcony mi czas nie przełożył się na wynik. Musiałem pogodzić się z odległym, ale zaufanym lekarzem:)

Taki powinien być internista. Stuprocentowy przykład dobrego podejścia do pacjenta i do problemu zdrowotnego.

Taki powinien być internista.
Stuprocentowy przykład dobrego podejścia do pacjenta i do problemu zdrowotnego.

Od siedmiu lat zapisuję się na wizyty głównie do pani Szymońskiej. Jestem bardzo zadowolony. Coś, co mnie absolutnie mnie u niej przekonuje i niestety rzadko zdarza mi się widzieć u intenistów: przy wywiadzie bierze pod uwagę także takie elementy jak natężenie stresu w pracy, skłonność do przejmowania się problemami itp.

lekarka godna polecenia przyjmuje w Damianie na ul.Wałbrzyskiej

lekarka godna polecenia przyjmuje w Damianie na ul.Wałbrzyskiej