lekarz Teresa Tymińska

Psychiatra

Dzięki temu że Pani Doktor Teresa ponad 20 kat temu przyjęła mnie na oddział 12 pod swoje skrzydlła całkowicie odmieniło się moje życie! I do dnia dzisiejszego jestem trzeźwy i szczęśliwy! Dziękuję za to że stanęła Pani na mojej drodze! Wiesław Ś.

Jako lekarz od choroby alkoholowej jest w porządku,ale jeżeli pacjent ma jeszcze inne problemy psychiczne to nie polecam.Pani doktor niestety zna się tylko i wyłącznie na terapii alkoholowej.Bardziej bym ją polecił jako terapeutę niż lekarza psychiatrę,bo nie ma o tym zbytnio pojęcia.Oceniłem ją jako lekarza psychiatrę taką ma specjalizację,do choroby alkoholowej Polecam.Do leczenia innych chorób absolutnie odradzam.

BYŁEM NA LECZENIU NA 12-TCE.PANI DOKTOR JEST BARDZO MIŁA,PERSONEL UPRZEJMY.BARDZO FAJNI TERAPEUCI.MOJĄ BYŁA PANI MARIA ORLIŃSKA.POTRZEBOWAŁEM POMOCY I JĄ DOSTAŁEM.NIE WRÓCĘ DO PICIA. NIE WARTO.MARCIN.

bardzo mi pomogla podala mi dlon kiedy inni sie odwrocili minelo juz 16 lat nigdy nie zapomne

Jest Najlepszym lekarzem w swojej dziedzinie.Ona pracuje sercem,uratowała setki,tysiace ludzi!!!Jest wspaniała.Dała mi drugie zycie!!

Pani doktor to najcieplejsza osoba jaką w życiu poznałem . Dzięki niej znowu życie sprawia mi radość .

Pani doktor dała mi drugie życie . Jest ciepła , uśmiechnięta w ogóle jest najwspanialsza na świecie . Wie o chorobie alkoholowej wszystko . Mam 27 lat i jestem alkoholikiem który dzięki PANI DOKTOR nie pije . Dziękuję za pomoc