Teresa Walasek

Pani doktor z sympatia i życzliwością podchodzi do problemów stomatologicznych. Jestem bardzo zadowolona z jej usług.

Świetna i kompetentna Pani stomatolog. Miłe podejście, fachowość i przystępne ceny. Polecam ją każdemu.

Osobiście korzystałam raz z usług Pani doktor-nic złego nie mogę powiedzieć.Za to jeżdżę do Pani doktor z moją córką-jak dla mnie i dla niej jest fantastyczna.Mała nie potrafi usiedzieć za długo w fotelu,a Pani doktor zawsze znajdzie na nią jakiś sposób.Nie naciąga,jest kompetentna,poświęca zawsze swój czas,o wszystkim informuje.Jest bardzo sympatyczna,zawsze uśmiechnięta-a jak kolorowa plomba wyleci zawsze wprawi nową na gwarancji i nigdy z tego tytułu się nie dąsa.Polecam w100%!!!!!!!!!

Otrzymałem rozwiązanie moich problemów.Pani doktor jest moim ulubionym lekarzem.

Przez kilka lat chodziłam regularnie do dr Walasek i nie mam powodów do narzekania. Przy każdym przeglądzie jeśli coś zauważyła, to o tym informowała. Naprawiła mi źle załatanego w Niemczech zęba. A jeśli coś w międzyczasie stało się z plombą światłoczułą (która była tańsza nawet niż w przychodni!), to w ramach "gwarancji" naprawiała to za darmo. Do tego bardzo sympatyczna i kompetentna lekarka.

Nie polecam tej pani gdzy jest niekompetentna, nie znalazla u mnie 2 kanala i przez 1,5 chodzilam z niedoleczaym zebem i potwornym bolem, trafilam do innego stomatologa ktory bez problemu znalazl kanal!