dr n. med. Teresa Żak

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog, Pediatra

Zachęcona dobrymi opiniami była u doktora Gawrysia i doktor Kiełczewskiej ale nie pomogli mi co do cukrzycy i otyłości i co do PCO. Dopiero pani doktor Żak Teresa pomogła zrzucić wagę i wyregulować miesiączki. PCO już nie mam . Cukrzyca też minęła. Naprawdę polecam doktor Żak.

Pani doktor Teresa Żak jest najrzetelniejszym lekarzem, jakiego znam. Dokładnie zbiera wywiad, dokładnie bada, zleca trafne badania. Nie zlekceważyła żadnego z moich objawów i skarg. Zna się też na zdrowym żywieniu i odchudzaniu. Wizytę u Pani Doktor polecam wszystkim.

Bardzo dziękuję Pani Doktor za wiele poświęconego czasu i cierpliwość. Bardzo źle się czułam, miałam depresję, zmiany skórne i kłopoty z miesiączką. W dodatku bardzo przytyłam. Pani Doktor bardzo dokładnie zebrała wywiad, zbadała i zleciła badania krwi. Wizyta trwała 30 minut. Wykryła u mnie chorą tarczycę. Po zaleconych lekach i diecie czuję się wspaniale. Schudłam już 8 kg a miesiączki są regularne. Bardzo serdecznie polecam. Pani Doktor Teresa Żak to wspaniały lekarz z powołania. Jest kompetentna, miła i cierpliwa. Anna.

Pani Doktor jest profesjonalna, konkretna, bardzo miła i cierpliwa. Dzięki Jaj pomocy schudłam 20 kg i mam zamiar jeszcze 8-10. Czuję się świetnie. Ni miałam efektu jojo a moje cukry się unormowały. Również ciśnienie krwi mam w normie. To lekarz nie tylko z doskonałą wiedzą medyczną ale i ci do dobrego żywienia. Polecam wszystkim. Magdalena G.

Z całego serca polecam Panią Doktor. Długo szukałem pomocy u innych endokrynolzłogów i zawsze byłam zbywania . Nikt z nich nie zna się na piętach i pacjentów z otyłością traktuje jak zło konieczne. Dodam, że dotychczas nikt z nich nie rozpoznał u mnie choroby tarczy chociaż miałam już objawy, o których mówiłam od dawna. Z mojego TSH 4,8 wręcz się wyemitowano. Dopiero u Pani dr Żak znalazłam profesjonalną opiekę i wsparcie. Dostałam leczenie, dietę i inne zlecenia dzięki czemu schudlam i czuje się świetnie. Praca i zaangażowanie Pani Dr Żak wobec pacjentów nie mają sobie równych. Dziękuje i będę poleciała rodzinie i znajomym. Dodam że z zawodu jestem pielęgniarką :-)

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog dziecięcy Wrocław"?

dr

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław
ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław