Zachęcona dobrymi opiniami była u doktora Gawrysia i doktor Kiełczewskiej ale nie pomogli mi co do cukrzycy i otyłości i co do PCO. Dopiero pani doktor Żak Teresa pomogła zrzucić wagę i wyregulować miesiączki. PCO już nie mam . Cukrzyca też minęła. Naprawdę polecam doktor Żak.

Pani doktor Teresa Żak jest najrzetelniejszym lekarzem, jakiego znam. Dokładnie zbiera wywiad, dokładnie bada, zleca trafne badania. Nie zlekceważyła żadnego z moich objawów i skarg. Zna się też na zdrowym żywieniu i odchudzaniu. Wizytę u Pani Doktor polecam wszystkim.

Bardzo dziękuję Pani Doktor za wiele poświęconego czasu i cierpliwość. Bardzo źle się czułam, miałam depresję, zmiany skórne i kłopoty z miesiączką. W dodatku bardzo przytyłam. Pani Doktor bardzo dokładnie zebrała wywiad, zbadała i zleciła badania krwi. Wizyta trwała 30 minut. Wykryła u mnie chorą tarczycę. Po zaleconych lekach i diecie czuję się wspaniale. Schudłam już 8 kg a miesiączki są regularne. Bardzo serdecznie polecam. Pani Doktor Teresa Żak to wspaniały lekarz z powołania. Jest kompetentna, miła i cierpliwa. Anna.

Pani Doktor jest profesjonalna, konkretna, bardzo miła i cierpliwa. Dzięki Jaj pomocy schudłam 20 kg i mam zamiar jeszcze 8-10. Czuję się świetnie. Ni miałam efektu jojo a moje cukry się unormowały. Również ciśnienie krwi mam w normie. To lekarz nie tylko z doskonałą wiedzą medyczną ale i ci do dobrego żywienia. Polecam wszystkim. Magdalena G.

Z całego serca polecam Panią Doktor. Długo szukałem pomocy u innych endokrynolzłogów i zawsze byłam zbywania . Nikt z nich nie zna się na piętach i pacjentów z otyłością traktuje jak zło konieczne. Dodam, że dotychczas nikt z nich nie rozpoznał u mnie choroby tarczy chociaż miałam już objawy, o których mówiłam od dawna. Z mojego TSH 4,8 wręcz się wyemitowano. Dopiero u Pani dr Żak znalazłam profesjonalną opiekę i wsparcie. Dostałam leczenie, dietę i inne zlecenia dzięki czemu schudlam i czuje się świetnie. Praca i zaangażowanie Pani Dr Żak wobec pacjentów nie mają sobie równych. Dziękuje i będę poleciała rodzinie i znajomym. Dodam że z zawodu jestem pielęgniarką :-)

Najlepszy lekarz jakiego znam. Doskonała i wiedza, doświadczenie i indywidualne podejście do pacjenta. Wszystko spokojnie tłumaczy i zawsze można się skontaktować telefonicznie czy przez e-mail. Przy tym elegancka i kulturalna. Zaangażowanie Pani Doktor Żak i czas poświęcony pacjentom nie mają sobie równych i są bezcenne. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor. Oby więcej było takich lekarzy.

Poniższe opinie są wyraźnie złośliwe i niemerytoryczne. Jestem od dawna pacjentką Pani Doktor i mogę wraz z córką zaświadczyć, że jest najlepszym specjalistą i najuczciwszym człowiekiem jakiego znam. Poświęca pacjentom maksimum uwagi i czasu i zaangażowania. Wyleczyła i odchudziła mnie i córkę, chodziłyśmy po innych lekarzach bez skutku i dopiero Pani doktor uczciwie i fachowo objęła nas opieką. Cena 150 zł tak ludzkie i profesjonalne podejście to w przypadku Pani Doktor stanowczo ZA MAŁO! Dziękujemy. Ewa z córką.

Po przeczytaniu opinii na temat dr Teresy Żak postanowiłam wybrac się na prywatną wizytę. Niestety pani dr nie spełniła moich oczekiwań:/ W cenie nie było żadnego badania, tj. usg. Jedynie 15 min rozmowy, skierowania na płatne badania..no i jeszcze wizytówki innych lekarzy, których poleca. Odniosłam wrażenie, że dietetyka jest jej mocną stroną, jeżeli chodzi o endokrynologię nie powiedziałabym. Jestem zawiedziona.

Pani Doktor jest najbardziej kompetentnym lekarzem, jakiego spotkałem. Jej rozległa wiedza i sposób w jaki z niej korzysta bardzo mi imponują. Do tego dochodzi kultura osobista i cierpliwość. Teraz wiem,na czym polega moja choroba jak postępować i co jeść. Tylko u Pani doktor będę się leczył i polecam wszystkim to samo.

Znakomity lekarz. Cierpliwie zbiera wywiad, bada dokładnie, wnikliwie analizuje wyniki. ANIELSKA CIERPLIWOŚĆ. Leczy skutecznie. Polecam!