lekarz Teresa Zakrzewska-Pierzchało

Ginekolog

Bardzo miła, sympatyczna i troskliwa Pani doktor a co najważniejsze najbardziej konkretny i rzeczowy lekarz z jakim kiedykolwiek w życiu miałam styczność. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że właśnie Ona będzie prowadzić moją ciążę. Zawsze! Na wszystkie pytania odpowiada bardzo wyczerpująco,nie pozwala na to, by pacjentka wyszła zatroskana z jej gabinetu. Natomiast kiedy w domu dopadały mnie jakieś obawy, bez skrępowania mogłam zadzwonić i pytać. Zawsze poświęca maximum czasu. Jeżeli chodzi o badania, tutaj również nie zawiodła. Ja i dzidziuś byliśmy pod taką lupą, że żadne choróbsko nie mogłoby się ukryć :)Jednym słowem: Przez całe 9 miesięcy byłam pod najlepszą opieką jaką mogłam mieć!!!

Dzięki pomocy Pani doktor, dziś jestem szczęśliwą mamą :)

Dzięki pomocy Pani doktor, dziś jestem szczęśliwą mamą :)

Byłam u Pani doktor na swojej pierwszej wizycie i decyzja o wyborze właśnie Jej, jako mojego lekarza była najlepszą jaką mogłam podjąć. Jestem bardzo zadowolona, Pani doktor to przemiła i bardzo sympatyczna osoba o kompetencjach nie wspominając. Cierpliwie tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na pytania. Bardzo sprawnie przeprowadza badania, tak że nie czułam się niczym skrępowana. Komu tylko mogę, z czystym sumieniem polecam Panią doktor!

Gorąco polecam .Pani Doktor prowadziła moje dwie ciąże i jestem zadowolona z wizyt.

wpis poniżej to jakiś kiepski pomysł konkurencji, całkowita nieprawda. pani dr to najlepszy lekarz na świecie, mimo że musiałam zmienic lekarza bo nie udało mi się dostać na wizytę wtedy kiedy potrzebowalam, to bede bronic pani dr, dziekujmy niebiosom ze sa jeszcze tacy lekarze, kompetencja plus super podejscie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bydgoszcz"?

Centrum Onkologiczne - Ginekologia
Bydgoszcz, ul. Romanowskiej