dr n. med. Teresa Zielińska

Internista, Kardiolog

2,9
2,9

Zgadzam się z wieloma opiniami ,byłam u pani doktor chyba ze 3 razy ,ktoś du dobrze piszę cytat :Pani doktor jest bardzo nieuprzejma, traktuje pacjentów obcesowo. Wydaje się, jakby pracowała za karę. Cynicznie się uśmiecha i lekceważąco podchodzi spraw pacjentów2!!,podpisuję się pod tym dwoma rękoma ,w życiu tam nie pójdę ,nie dosyć że straciłam na prywatną wizytę ,to z ironicznym słodkim uśmiechem byłam upokorzona ,dostałam w gabinecie leki po których z ledwością wróciłam pół przytomna do domu !!!!weszłam do gabinetu w całkiem dobrym stanie ,a po wyjściu przypłaciła bym życiem !!!nigdy więcej !!!

Jestem pacjentą od 10 lat i moja wypowiedź jest na podstawie pacjent - lekarz.

Jestem pacjentą od 10 lat i moja wypowiedź jest na podstawie pacjent - lekarz.

Leczę się u p. dr już ok 5 lat, ale ostatnio niestety potraktowana zostałam jak intruz, a to tylko z tego powodu, że nagle moje serducho zaczęło "szaleć". Jestem zawiedziona, straciłam całe zaufanie do pani dr. Na dodatek okazało się, że byłam źle ustawiona lekami. Może pani dr jest już zmęczona, ale po co wyżywać sie na pacjentach?

Miła , a co ważniejsze bardzo kompetentna . To także opinie kilkoro moich znajomych , którzy mają szczęście u niej się leczyć

Ja leczę się od 2005 i nie narzekam a raczej polecam innym Dariusz T.

Ja leczę się od 2005 i nie narzekam a raczej polecam innym Dariusz T.

NIE POLECAM TEGO LEKARZA NIEUPRZEJMA I AROGANCKA W STOSUNKU DO PACJENTA

NIE POLECAM TEGO LEKARZA NIEUPRZEJMA I AROGANCKA W STOSUNKU DO PACJENTA

Niezwykle miła i dobra opieka.

Niezwykle miła i dobra opieka.