lekarz Tomasz Arentewicz

Pierwszy raz trafiłam na tak dobrego lekarza. Po rozmowie z doktorem zupełnie przestałam się stresować zabiegiem- pełen profesjonalizm, serdecznie polecam.

Faktycznie bardzo uprzejmy i z kulturą człowiek, a do tego treściwy. Beż zbędnej ceregieli zabiera się do rzeczy i co ważne robi to dobrze. Ja przynajmniej nie narzekam :) Z cała odpowiedzialnością za swoje słowa POLECAM

Profesjonalista, kompetentny chirurg, bardzo ciepły i życzliwy lekarz, dokładnie tłumaczy przebieg operacji i sposób leczenia, fachowe podejście do pacjenta po operacji, godny polecenia

Bardzo dobry chirurg. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentom. Jest miły, uprzejmy. Stawia trafne diagnozy oraz szybko leczy. Polecam