lekarz Tomasz Arłukowicz

Gastroenterolog

Doktor zwracał się do mnie bez szacunku. Wypominał brak skierowania. Gastroskopia była wykonana niedelikatnie(miałam już 3 gastroskopie i żadna nie była tak nieprzyjemna), w pośpiechu, bo byłam ostatnią pacjentką doktora. Dodatkowo opis badania jest nieprawidłowy, gdyż doktor nie zauważył wady przełyku, którą posiadam od wielu lat(nie ma możliwości jej wyleczenia). Także bez szacunku, bez odpowiedniego podejścia do gastroskopii oraz niekompetentnie. Nie polecam.

Zdecydowanie nie jest to lekarz z powołania. Wizyta publiczna, więc zadawane pytania pozostawały bez odpowiedzi, ewentualnie w stylu "być może", "możliwe" "no ja nie wiem" itp... Nie lubie jak ktoś traktuje mnie jak głupka, ten lekarz oczywiście zna na pamięć całego Konturka, całego Bochenka i ma w głowie cały atlas Nettera, ale nie tylko na wiedzy i praktyce opiera się praca lekarza. Nie wątpie w Jego umiejętności, ale generalnie na tym się kończy. Empatii na medycynie nie uczą.

Nie polecam tego lekarza ,ponieważ jest arogancki w kontakie z pacjentem.Pan doktor obraża się na pacjenta jeżeli zalecona przez niego terapia nie działa ale problem niestety leżał w żle postawionej diagnozie .Nie wspomnę już o tym ,że pierwszy raz spotykam się z tym ,że lekarz straszy pacjenta wykonaniem kolonoskopii.Zmarnowałam około roku czasu ,nałykałam sie leków które były dla mnie zbędne . Polecam wizytę w fundacji gastroenterologii w Warszawie .Pod każdym względem jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wizytami u profesorów tam pracujących .

taki lekarz to skarb.w dzisiejszych czasach gdzie wszyscy gonią za szmalem ten człowiek to naprawde wyjatek. w swoja prace wkłada całe swoje serce.

Bardzo miły, uprzejmy i zna się na tym co robi. Polecam!!!!

Bardzo miły, uprzejmy i zna się na tym co robi. Polecam!!!!

po badaniu jestem nie mile zaskoczony. Zero wysłuchiwania dolegliwości przez lekarza zero podpowiedzi co zrobić. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Same badanie wykonane prawidłowo ale nie wzbudził we mnie zaufania a tym bardziej mnie nie wysłuchał. Zostawiłem 250 zł i dalej nie wiem co robic.....

Bardzo dobry specjalista , pomógł mojej mamie, jestem bardzo wdzięczna, dziękuję i polecam

Jest bardzo dobrym specjalistą bardzo dokłady i skrupulatny,Cierpliwy i uprzejmy.

Moja Mamusia rowniez KOrzystala z Dr, Pomocy i Jako Corka Stwierdzam Ze Byla Bardzo Zadowolona Oby Takich Lekarzy Bylo jak Najwiecej Polecam

Super lekarz!Bardzo kompetentny, znakomity specjalista :)

Super lekarz!Bardzo kompetentny, znakomity specjalista :)