lek. dent. Tomasz Babicz

Zna się na tym co robi . Dodatkowo jest bardzo uprzejmy i tłumaczy dokładnie co się dzieje z zacięciem walczył z jednym z tematów. Miałem u doktora zęba leczonego kanałowo i jestem bardzo zadowolony po za tym usunął z jednego z kanałów kawałek złamanego narzędzia. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z kolejnej wizyty, profesjonalny i dokładny lekarz. Ból zeba ustąpił po leczeniu kanałowym wykonanym przy użyciu profesjonalnego sprzętu- mikroskop, endometr. Polecam!

Polecam!

Godny polecenia dentysta. Zero bólu. Opisał cały zakres działania w etapach. Ząb po odbudowie wygląda jak nie jeden mój oryginalny. Polecam

Właśnie jestem po pierwszej wizycie i jestem miło zaskoczony. Złamałem zęba, okazało się, że jest lipa straszna, leczenie kanałowe, obdudowa nieszczęsnej czwórki niestety mnie czeka, ale potwierdzam opinię poprzeników. Kompetentny i bardzo miły lekarz, wytłumaczył kolejne etapy leczenia, możliwe opcje i koszty. Może chwalić po pierwszej wizycie to błąd, ale grzechem byłoby tego nie zrobić :-)

Świetny dentysta, specjalista w swoim fachu. Jestem po około 12 wizytach i ani razu nie musiałam zgaszać się do poprawek, nic mi nigdy nie odpadło ani nie bolało. Bardzo konkretny i kompetentny lekarz. Kontakt i opieka bez żadnych zastrzeżeń. Gabinet czysty i nowoczesny. Polecam

Polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Głogów"?

Andrzej Bloch

Gabinet Stomatologiczny A. Bloch