dr n. med. Tomasz Banasiewicz

Nie polecam i odradzam. Jeszcze nie miałam styczności z takim niekompetentnym "lekarzem", który zapomniał co to znaczy przysięga Hipokratesa. Zero empatii, współczucia czy pomocy. Pomoc kończy się po wyjściu z prywatnej wizyty.

Pani Roksano, zostałam dokładnie tak samo potraktowana jak Pani ojciec, zaufałam, uwierzyłam, poddałam się operacji (miał operować profesor - zgodnie z zapewnieniem, ale "zlecił" sprawę innemu lekarzowi, operacja niestety nie powiodła się, po niej cierpię jeszcze bardziej, ale nikt nie chce podjąć się reoperacji, wszyscy odsyłają mnie do operatora, ale ten też nie jest zainteresowany, już nie wiem co robić, boję się każdego następnego dnia, bo nie znoszę już bólu.

Nie polecam! Tylko stracone pieniądze za wizytę. Zero kontaktu po wyjściu z gabinetu! Zero pomocy, nie warto.

Nie polecam!

Na wizycie lekarz po zapoznaniu się z przewlekłą historią choroby mojego taty, obiecał żebym jak najszybciej załatwiła skierowanie do poradni chirurgicznej, dostarczyła i wysłała mailem na wskazany adres, a dr Banasiewicz ze swoim zespołem medycznym dołoży wszelkich starań, by jak najszybciej podjąć odpowiednie kroki by ratować tatę. Tata mu zaufał, cieszył się. Skierowanie dostarczyłam w tym samym dniu, natomiast nie mam żadnej odpowiedzi od 2 miesięcy!!! Choć już kilkadziesiąt razy pisałam w tej sprawie! Olewanie pacjentów. Wizyta kosztowała 400zł, gdzie dla rencisty jest to olbrzymi wydatek. Na wizytę do tego "specjalisty" mieliśmy ponad 350km. Dla lekarza liczą się tylko pieniądze! A na telefony pielęgniarki odpowiadały, że to nie ich sprawa. Tata mój dostał depresji..., płacze po nocach, ponieważ zawierzył i zaufał lekarzowi, który na wizycie udawał empatycznego człowieka, któremu chce pomóc. Po zamknięciu drzwi od gabinetu i opłacie 400zł... wyszło jakim nieludzkim jest człowiekiem. Odradzam.

Bardzo, bardzo dziękuje za uratowania życia mojej córce Paulinie, żeby nie Pan nie byłoby Jej z nami w to Boże Narodzenie. Panie doktorze życzymy dużo zdrowia i miłości. Małgorzata z Bydgoszczy

Jej z nami w to Boże Narodzenie.
Panie doktorze życzymy dużo zdrowia i miłości.
Małgorzata z Bydgoszczy

Mega profesjonalny fachowiec z powołaniem lekarskim. Wiem i jestem świadom, że mi życie uratował. Polecam

Jest po prostu rewelacyjny. Polecam każdemu. Gdyby nie Pan Docent mój mąż najprawdopodobniej by już nie żył. Decyzje podejmuje mądre, bardzo mądre co może uchronić pacjenta przed przykrymi konsekwencjami. Pan docent Banasiewicz to lekarz który powinien być wzorem dla większości tej grupy zawodowej!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry fachowiec mily uprzejmy poprostu lekarz z powolania a nie jak co niektorzy sa bo musz.

Tak wspaniałego lekarza jeszcze nigdy nie spotkałam. Cierpliwy, życzliwy, bardzo kompetentny, stawia trafne diagnozy i trafne leczenie, przystępnie tłumaczy, po prostu SUPER. POLECAM

byłem u niego dwa razy. Za każdym razem mi pomógł. Do tego było jeszcze wesoło. Czegóż można więcej żądać od lekarza?