Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet ...

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która
rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ
w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na
Oddziale Ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim
Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w
Krakowie . Jego kompetencje potwierdzają liczne
certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak
również publikacje naukowe, których jest autorem
lub współautorem. W Klinice SCM doktor Tomasz Basta
specjalizuje się w ginekologii małoinwazyjnej z zakresu
laparoskopii i histeroskopii , gdzie ma przyjemność
operować ze swoim wielkim nauczycielem
dr. Andrzej Wojtyś , wybitnym specjalistą z zakresu endoskopowych technik operacyjnych.
W 2017 roku doktor Tomasz Basta stworzył
INTIMA CLINIC w której spełnia medycynę holistyczną
poprzez interdyscyplinarne podejście do Kobiety
wymagającej rozwiązania jej problemów z zakresu
ginekologii , urologii, ginekologi plastycznej i estetycznej,
seksuologii i psychologii , diabetologii, endokrynologii ,
chirurgii.

Jest wiceprezesem zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGPiR) w którym piastuje również stanowisko prezesa Sądu Lekarskiego oraz członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Doktor Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie
łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie
zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do
pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych
komentarzach na jego temat, pacjentki chwalą jego
cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że dr Tomasz Basta od pierwszej chwili
wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w
przypadku tak intymnych problemów.

Usługi z zakresu: Ginekologia plastyczna , Ginekologia estetyczna, Endokrynologia ginekologiczna , Położnictwo i ginekologia . Ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ) . Laseroterapia ginekologiczna.

Certyfikaty i nagrody:
• Laur pacjenta 2013
• Polskie Towarzystwo Ginekologiczne — Szkolenie w zakresie badań ultrasonograficznych
• Akademia USG — Echokardiografia płodowa
• Cedus — Diagnostyka prenatalna
• Cedus — Doppler w ginekologii i położnictwie
• Mazurska Szkoła USG i Ginekologii — Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Kurs teoretyczny dla zaawansowanych
• Sekcja Ultrasonografii PTG — Diagnostyka ultrasonograficzna i zastosowanie techniki trójwymiarowej 3d/4d w położnictwie i ginekologii
• Akademia USG — Echokardiografia płodu
• American Medical System — Elevate and MiniArc Training
• MEDIM — Zaawansowane techniki laparoskopowe — histerektomia, laparoskopowa w ciąży
• MEDIM — Nowoczesne technologie w histeroskopii diagnostycznej i operacyjnej
• PTKiPSM — Kolposkopia

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

Długo szukałam odpowiedniego eksperta, który przeprowadzi zabieg labioplastyki. Chciałam mieć pewność, bo to jednak delikatna okolica. Całe szczęście trafiłam na doktora Tomka Bastę. Warto było! Nie dość, że efekt super to jeszcze poznałam tak fantastycznego człowieka, całkowicie poświęconego pracy i pomocy kobietom. A to rzadkość wśród ginekologów!

To osoba, która przywraca wiarę w swoją kobiecość. Dziękuję doktorze za sprawnie i efektywnie wykonane obkurczanie pochwy.

Doktor Tomasz Basta z Intima Clinic to wyjątkowy lekarz. Dawno nie spotkałam się z taką delikatnością i dyskrecją, a jednocześnie profesjonalizmem i cierpliwością. Jestem osobą, która lubi dokładnie wiedzieć co i dlaczego się z nią dzieje, dlatego bardzo doceniam to, że doktor odpowiadał na wszystkie moje pytania. I oczywiście same wykonanie i przebieg zabiegu zasługują na pochwałę. Szybko i właściwie bezboleśnie przeprowadzony o-shot. Z pewnością będę polecać :)))

Lekarz pokonał moje wysiłkowe nietrzymanie moczu drugiego stopnia jednym zabiegiem! Bardzo skutecznie i szybko pozbywał się niechcianego schorzenia. Polecam

Po porodzie przez dłuższy czas męczyłam się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Gdy poczułam się na to gotowa, poszłam do dr Tomka Basty na zabieg leczniczy. Przy pomocy HIFU udało nam pozbyć się tego schorzenia raz na zawsze. Komfort, który uzyskałam po terapii jest naprawdę bezcenny.

Wykonywałam w Intima Clinic u Doktora labioplastykę. Naprawdę, bardzo dobra robota! Właściwie bezbolesny, stosunkowo szybki, a efektowny zabieg. Dziękuję!

Chciałabym podzielić się moją historią. Otóż odkąd pamiętam miałam naprawdę duże trudności z osiąganiem orgazmów. Zawsze wydawało mi się, że coś jest ze mną nie tak. Po poleceniu przyjaciółki spotkałam się z doktorem Tomaszem Bastą w Intima Clinic. Ten wspaniały człowiek wytłumaczył mi jak działa kobieca anatomia i mechanizm osiągania satysfakcji. Przeszłam dokładny wywiad i badania (również hormonalne). Zdecydowałam się też skupić na osiąganiu orgazmów łechtaczkowych. Doktor zrobił mi zabiegi fibryną bogatopłytkową w tamte okolice. Dziś, kilka tygodni po zabiegu cieszę się naprawdę udanym życiem seksualnym. Bardzo polecam doktora i jego umiejętności!

Bardzo polecam doktora Tomasza Bastę wszystkim kobietom, które chcą o zadbać o swoje zdrowie i miejsca intymne . To bardzo miły człowiek, cierpliwy i doświadczony lekarz. Poza samą diagnozą potrafi przedstawić możliwe i dostępne rozwiązania specjalnie dopasowane pod potrzeby pacjentki. To mój ginekolog odkąd mieszkam w Krakowie i jeszcze ani razu się nie zawiodłam!

Ten wspaniały lekarz pomógł mi uporać się z nietrzymaniem moczu. Było to dla mnie o tyle trudne, że przy każdym kichnięciu, gwałtowniejszym ruchu czy nawet śmiechu, mogło to się skończyć wymianą wkładki… Dlatego tak wielką ulgą było dla mnie pozbycie się tego schorzenia. Komfort wzrósł nieporównywalnie.

Mój ginekolog od kilku lat :))) Polecam każdej koleżance. Profesjonalny, doświadczony i baaaardzo sympatyczny!