Dodaj opinię Umów wizytę

Specjalista ginekolog-położnik, w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej.

Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza uzyskał w 2003 roku.

Pracuje ...

Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza uzyskał w 2003 roku.

Pracuje w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

Dr Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych komentarzach na jego temat, zamieszczanych w internecie, pacjentki chwalą jego cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że dr Basta od pierwszej chwili wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w przypadku ginekologa i położnika.

Usługi z zakresu: Ginekologia plastyczna, Ginekologia estetyczna, Endokrynologia ginekologiczna , Położnictwo i ginekologia . Ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ) . Laseroterapia ginekologiczna.

Certyfikaty i nagrody:
• Laur pacjenta 2013
• Polskie Towarzystwo Ginekologiczne — Szkolenie w zakresie badań ultrasonograficznych
• Akademia USG — Echokardiografia płodowa
• Cedus — Diagnostyka prenatalna
• Cedus — Doppler w ginekologii i położnictwie
• Mazurska Szkoła USG i Ginekologii — Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Kurs teoretyczny dla zaawansowanych
• Sekcja Ultrasonografii PTG — Diagnostyka ultrasonograficzna i zastosowanie techniki trójwymiarowej 3d/4d w położnictwie i ginekologii
• Akademia USG — Echokardiografia płodu
• American Medical System — Elevate and MiniArc Training
• MEDIM — Zaawansowane techniki laparoskopowe — histerektomia, laparoskopowa w ciąży
• MEDIM — Nowoczesne technologie w histeroskopii diagnostycznej i operacyjnej
• PTKiPSM — Kolposkopia

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

Doktor Tomasz Basta, jest najlepszym lekarzem, z jakim miałam do czynienia. Ma sporo zalet, jak doświadczeniem ogrom wiedzy, ale to, co mnie najbardziej przekonało mnie to, że potrafi słuchać, można mu wszystko powiedzieć, nawet o tym najbardziej intymnym problemie.

Mam podobne zdanie, że to jest najlepszy ginekolog, na jakiego można trafić. Nie tylko jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności, ale też, jeśli chodzi o podejście do pacjentek. Jest bardzo miły, życzliwy. Wiecie, taki dusza człowiek, świetnie się z nim rozmawia, nawet jeśli pyta o bardzo intymne kwestie. Dzięki bardzo dokładnemu wywiadowi może lepiej postawić diagnozę, za co bardzo go cenię

Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam. Jest osobą posiadającą ogromną wiedzę ginekologiczną. Lekarz z którym można otwarcie porozmawiać o wszystkim co nas nurtuje w tej sferze. Potrafi dać wskazówki aby życie partnerskie układało się jeszcze lepiej. Polecam gorąco!

Polecam gorąco!

Polecam każdemu Pana doktora, cieszę się że na niego trafiłam, a sugerowałam się głównie waszymi opiniami, wszystko się zgadza, Pan Bartłomiej jest mega delikatny, miły, wszytko mi tłumaczył, jest to pierwszy mężczyzna ginekolog u którego byłam i nawet bym się nie zawachała iść po raz kolejny, polecam z czystym sercem!

Zdecydowanie bardzo dobry i godny polecenia fachowiec. Prowadził moją ciążę i prowadzi mnie w ramach standardowych badań ginekologicznych.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog estetyczny Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Beauty & Health