Do Pana Doktora trafiłam z polecenia i nie żałuję. Pan Doktor Tomasz Bereza to przede wszystkim wspaniały człowiek, który zawsze poświęca pacjentce tyle czasu ile konsultacja tego wymaga, zawsze wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Badania przeprowadzane są bardzo dokładnie ze szczegółowym opisem. Przez całą ciążę byłam pod opieką Pana Doktora, z którym kontakt mailowy czy też telefoniczny jest praktycznie 24 h, co było dla mnie bardzo ważne. Z całym sercem polecam wszystkim Pana Doktora!

Z całym sercem polecam wszystkim Pana Doktora!

Doktor Bereza pomimo swej ogromnej wiedzy i kompetencji jest osobą nieuprzejmą i traktującą pacjenta przedmiotowo. Jego wypowiedzi pełne są ironicznych i niemiłych komentarzy. Odniosłam wręcz wrażenie, iż doktor ma mi za złe to, że mam czelność chorować i tym samym zabierać mu Jego cenny czas. Robił mi wręcz wyrzuty za błędy lekarskie jakie w stosunku do mojej choroby popełnili inni lekarze. Wyszłam z gabinetu ogromnie zawiedziona brakiem uprzejmości Pana Doktora. Nie polecam.

Niesamowicie taktowny i uprzejmy. Bardzo troszczy się o pacjentki. Czasem troszkę rozkojarzony, ale taka już jego natura. :) Trzeba czasem powtórzyć coś 2 razy, ale nigdy nie ma się wrażenia, że "olewa" człowieka. Zawsze są do niego kolejki, ale nigdy nie odmówi pomocy. Serdecznie polecam! I pozdrawiam Pana doktora :)

Zawsze są do niego kolejki, ale nigdy nie odmówi pomocy.
Serdecznie polecam! I pozdrawiam Pana doktora :)

Super lekarz,wspanialy czlowiek!!!...prowadził moje dwie ciąze...Dziekujemy panie Tomaszu,ze zawsze moglismy na pana liczyc.K.N

Lekarz bardzo fachowy, a przede wszystkim uprzejmy, taktowny i dokładny. Przy badaniu delikatny i cierpliwy. Polecam wszystkim kobietom z Krakowa. 100% pozytyw pod każdym względem.

Doktor super! Delikatny- nie czuję jego badania przez cały dzień, tak jak to bywało w innych przypadkach, kompetentny, dbający o pacjenta, dostępny pod telefonem w każdym momemcie i nie denerwuje się jak się do niego dzwoni. Nie naciąga na badania. Prowadzi moją ciążę od samego początku i jestem z niego naprawdę BARDZO zadowolona. Z ręką na sercu mogę go polecać!!!

Nigdy nie pamiętał tego, co mu mówiłam na poprzednich wizytach, i nigdzie tego nie zapisywał, więc za każdym razem musiałam powtarzać całą historię. Rzadko proponował badania.

korzystalam z uslug gdy przyjmował w LIM, nieprofesjonalne podejscie,mial problemy z interpretacja usg ciezarnej!wmawial ryzyko wczesniejszego porodu i namawial na kosztowne badania dodatkowe. nie polecam!

Kompetentny i doświadczony lekarz na może podchodzi do pacjenta zbyt standardowo ale raczej polecam.

Polecam Pana Doktora, gdyż jest fachowym lekarzem, który jest cierpliwy i sympatyczny.Prowadził moje dwie ciąże i wszystko bez zastrzeżeń co do Jego osoby.Polecam w 100%