lek. dent. Tomasz Bigaslek. dent. Tomasz Bigas - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. dent. Tomasz Bigas

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Ukończyłem kierunek lekarski oraz stomatologiczny Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Następnie zrealizowałem program specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinikach w Zabrzu, a następnie – po połączeniu się Klinik - w Katowicach. Po pięciu latach pracy w Klinikach zdałem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

W trakcie specjalizacji intensywnie zgłębiałem tematy nie tylko implantologiczne ale także dziedzin pokrewnych związanych ze stomatologi...

Polecam - ceny jak wszedzie a jakość usług mega wuysoka. Wyrwanie ósemki bezbólowe i szybkie, bez czekania , Rewelacja!

Pan Doktor Bigas- lekarz fachowiec godny polecenia. Podjęłam się leczenia mojej zniszczonej dolnej szóstki z leczeniem kanałowym. Dzięki doświadczeniu oraz swoim umiejętnościom Pan doktor dokonał odnowy mojego zęba i co ważne bez bólu. Polecam i dziękuję

Trafiłam do dra Bigas z poważnym problemem w obrębie szczęki- przeskakiwanie , ból i napięcie plus ból w okolicy dziąsła. Nikt mi tego nie umiał zdiagnozować. Tu u dra Bigas sie udało. Tomograf komputerowy w klinice i szczegółowe badanie i doświadczeni pana dra i jego zespołu ! Trudne leczenie i zabieg ale dalo się wszystko "naprawić" i wreszcie bez bólu moge normalnie funkcjonować. Bardzo dziękuję

Przez dłuższy czas poszukiwałam chirurga, który zajmie się wyrwaniem mojej ósemki (dość problematycznej). Przeglądając różne opinie w internecie trafiłam na doktora Bigasa Z Katowic , weszłm na stronę jego Kliniki i podjęłąm decyzje, bo nowoczesny sprzet też do diagnostyki i szeroki zakres usług jaki oferuja mnie przekonał całkowicie. Umówiłam się na konsultacje - bezpłatne!!!! To sie nie zdarza przecież w innych gabinetach. Uśmiechnięty i sympatyczny doktor , profesjonalista, wyrwał bezproblemowo mi zęba, wczesniej oczywiscie rtg... dla mnie to wyrwanie było dramatem wręcz - oczywiście przed , a po zabiegu śmiałam sie z siebie- oczywiście wielka zasługa dra i jego pewnej ręki i fachowości - za co ogromnie dziękuje!!!

Bardzo profesjonalny lekarz. Ja okropnie się boję wizyt u dentysty nie mówiąc o wyrywaniu ósemki która rosła krzywo. Ale Pan doktor sobie świetnie z tym poradził, bez żadnych problemów i komplikacji mimo, że wcześniej 2 lekarzy odmówiło wykonani zabiegu. Jeszcze raz bardzo dziękuje :)!

Jeszcze raz bardzo dziękuje :)!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

lek. stom.
Piotr Puchała