Tomasz Błasiak

Ginekolog

Genialny fachowiec!!! Pragnę z czystym sumieniem polecić doktora Błasiaka! Tak szczerze drogie Panie, trudno mi znaleźć słowa, by określić, jak bardzo jestem wdzięczna Panu doktorowi za wszystko, co dla nas zrobił. Nie sposób pominąć wyrazów uznania i sympatii dla małżonki Pana Błasiaka, która jako pierwsza zajmuje się pacjentkami. Państwo Błasiakowie tworzą niesamowity team :-)) Profesjonalizm, ogromna, ciągle uaktualniana wiedza, spokój, opanowanie, szczerość, rzetelność, dyspozycyjność, dobra energia, serdeczna atmosfera, poczucie humoru - to wszystko sprawiało, że oboje z mężem (a towarzyszył mi na każdej wizycie:-)) czuliśmy się zaopiekowani i ważni. Dzięki Państwu Błasiakom, jako przyszli rodzice pierwszego dziecka byliśmy ogromnie przejęci, ale nie przestraszeni. Cóż mogę dodać więcej? Cennik gabinetu się szczególnie nie wyróżnia. Jest jak wszędzie, więc za wizyty i badania płaciliśmy, pamiętając, że wiedza kosztuje. Nowoczesny sprzęt w gabinecie nie wystarczy - trzeba jeszcze umieć z niego korzystać! I tu ukłon w stronę Pana Doktora. P.S. Rozwiązanie już było w rękach położnych sieradzkiego szpitala, a w szczególności Pani Romeczki kochanej, która idealnie pobiera komórki macierzyste! Jako już szczęśliwa mama wspaniałego synka pozostanę pacjentką Państwa Błasiaków na zawsze ;-))

Za dużo jak na sam początek nie moge powiedzieć ponieważ to moja pierwsza ciąża, jestem w 5 miesiacu lecz do tej pory zostały spełnione wszystkie moje oczekiwania. Kazda wizyta przebiega spokojnie, jest czas na rozmowe, na pytania. badania są robione dokładnie i z całkowita uwagą. jestem bardzo zadowolona z dr. Błasiaka i jesli mam być szczera to z polecam Go wszystkim kobietą które nie moga się zdecydować. Pozdrawiam.

Zdecydowanie wszystko godne polecenia. Kiedy byłam w ciąży i mój lekarz odmówił mi przyjęcia ponieważ jak się wyraził ma komplet. zadzwoniłam ze łzami w oczach do doktora Błasiaka. Bez wachania kazał mi natychmiast przyjechać mimo że miał dużo pacjentk. Jestem mu bardzo wdzięczna ponieważ dzięki jego leczeniu jestem nadal w ciąźy a wizyta bardzo mnie uspokoiła. Lekarz w mojej ocenie bardzo miły byłam zaskoczona chęcią wytłumaczenia mi wszystkiego i jakością badania usg

Witam. Tylko dzięki dr Błasiakowi po 11 latach zdecydowałam się na dziecko. Mam 11 letniego synka, który jest chory. Wielu ginekologów sugerowało, że każda kolejna ciąża wiąże się z możliwością urodzenie kolejnego niepełnosprawnego dziecka. Tylko dzięki profesjonalizmowi, ogromnej wiedzy i szczegółowemu wytłumaczeniu przez doktora , zrozumieliśmy,że nasze obawy są bezpodstawne. W ciąży też były pewne komplikacje, kilka wizyt w szpitalu, ale zawsze czułam obecność, pomoc doktora. Dzisiaj mam 7 miesięczną zdrową córeczkę. Za kilka dni czeka mnie wizyta w szpitalu. Mam wielką nadzieję i ufność,że i tym razem lekarz mnie nie zawiedzie. Strasznie się boję, ale wierzę,że za kilka dni będę mogła napisać, że wszystko jest w porządku dzięki pomocy i trafnej diagnozie lekarza Błasiaka. Dziękuję za wszystko i szczerze POLECAM.

Polecam tego lekarza-niech nikt nie ocenia pochopnie tylko sam się przekona!

Polecam tego lekarza-niech nikt nie ocenia pochopnie tylko sam się przekona!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Sieradz"?

Zdrowie

Agnieszka Balińska