lek. dent. Tomasz Bobeklek. dent. Tomasz Bobek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. dent. Tomasz Bobek

Jestem lekarzem stomatologiem. Ukończyłem Curriculum implantologii. Specjalizuję się w implantach zębów. Specjalizuję się w takich dziedzinach jak: implantologia, protetyka na implantach oraz nowoczesna endodoncja (czyli leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem). Od 2006 roku przynależałem do GDC w Londynie. Doświadczenie zdobywałem podczas licznych szkoleń i kursów w kraju i za granicą min. w USA, Niemczech, Korei, UK, Irlandii, Chinach, Turcji czy na Kubie.

Pracuję w gabinecie IMPLANTIS...

Bardzo profesjonalny dentysta. Leczenie z implantami trwało pół roku, ale efekty przerosły moje oczekiwania. Mogę teraz normalnie mówić i jeść. Polecam wszystkim.

Świetny stomatolog jestem jego pacjentką już od wielu lat. Od zeszłego roku leczy się też u niego mój mąż. Polecamy

Nie polecam. Mam niemiłe wspomnienia i brak efektów leczenia. Jak dla mnie - nieodpowiedzialne traktowanie pacjenta.

Dopiero tu została mi uratowana 6-tka przez innych dentystów skazana do usunięcia. Gorąco polcam!

Polecam pana Doktora wszystkim, którzy boją się dentystów. Jest miły, delikatny i kompletnie bezboleśnie znieczula. Spokojnie do niego wracam na kontynuację leczenia.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024