lek. dent. Tomasz Bobeklek. dent. Tomasz Bobek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. dent. Tomasz Bobek

Jestem lekarzem stomatologiem. Ukończyłem Curriculum implantologii. Specjalizuję się w implantach zębów. Specjalizuję się w takich dziedzinach jak: implantologia, protetyka na implantach oraz nowoczesna endodoncja (czyli leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem). Od 2006 roku przynależałem do GDC w Londynie. Doświadczenie zdobywałem podczas licznych szkoleń i kursów w kraju i za granicą min. w USA, Niemczech, Korei, UK, Irlandii, Chinach, Turcji czy na Kubie.

Pracuję w gabinecie IMPLANTIS wyposażonym w najnowszej generacji sprzęt diagnostyczno-leczniczy taki jak rentgeny czy amerykańskie mikroskopy endodontyczne, przygotowane przede wszystkim do wykonywania precyzyjnych zabiegów dentystycznych.
Dzięki znieczuleniom komputerowym i innym technikom takim jak na przykład sedacja wziewna wszystkie zabiegi wykonywane są bezstresowo i zupełnie bezboleśnie.

W Implantis stomatolodzy o różnych specjalnościach gwarantują kompleksową opiekę, zapewniają Państwu najwyższą jakość wykonanych procedur oraz dbają o Państwa komfort i bezpieczeństwo. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, ponieważ wiemy że każdy z nas może mieć inne potrzeby i wizje dotyczące zdrowia i estetyki swoich zębów.

Z myślą o Państwu tworzymy przyjemną atmosferę oraz profesjonalną opiekę w kameralnych warunkach.
Wykonuję zabiegi z zakresu:
stomatologii estetycznej - wybielanie zębów lampą Beyond Polus oraz wszelkie wypełnienia korygujące kształt i kolor zębów,
stomatologii zachowawczej - leczenie próchnicy,
leczenia kanałowego zębów (leczenie endodontyczne) przy użyciu mikroskopu,
protetyki - korony, licówki, inlay’e, onlay’e),
periodontologii - leczenie chorób przyzębia,
pedodoncji – leczenie uzębienia u dzieci,
mikrochirurgii,
chirurgii stomatologicznej,
implantologii.

Zapraszam Państwa na wizytę do kliniki Implantis w Krakowie, Tomasz Bobek.

Tomasz Bobek - dental Surgeon

He specializes in implantology and microscopic root canal treatment ( endodontics).

He graduated from the Medical University of Silesia in Katowice. His interests include implantology, prosthetics and modern endodontics (root canal treatment under microscope). Since 2006 belongs to the General Dental Council in London.

He has extensive experience in the field of implantology and oral surgery. His is continously extending his experience and attends numerous courses and symposiums in Poland and abroad: USA, Germany, Korea, UK, Ireland, China, Turkey and Cuba.

Super lekarz, godny zaufania i polecenia. Do tego kompetentny i potrafiący wczuć się w położenie pacjenta. Przy każdej wizycie wszystko tłumaczy!

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta pełnym empatii i zrozumienia. Do tego widać, że jest to prawdziwy fachowiec potrafiący uspokoić pacjenta i wszystko mu wyjaśnić. Ja polecam.

Bardzo profesjonalny dentysta. Leczenie z implantami trwało pół roku, ale efekty przerosły moje oczekiwania. Mogę teraz normalnie mówić i jeść. Polecam wszystkim.

Świetny stomatolog jestem jego pacjentką już od wielu lat. Od zeszłego roku leczy się też u niego mój mąż. Polecamy

Nie polecam. Mam niemiłe wspomnienia i brak efektów leczenia. Jak dla mnie - nieodpowiedzialne traktowanie pacjenta.

Dopiero tu została mi uratowana 6-tka przez innych dentystów skazana do usunięcia. Gorąco polcam!

Polecam pana Doktora wszystkim, którzy boją się dentystów. Jest miły, delikatny i kompletnie bezboleśnie znieczula. Spokojnie do niego wracam na kontynuację leczenia.

Bardzo profesjonalny dentysta. Leczenie kanałowe - jestem pod wielkim wrażeniem tego zabiegu. Można być pewnym, że nic nie ujdzie uwagi dr Tomasza. Wyrywanie zęba - czysta przyjemność ;-) (choć żal, że zęba już nie będzie)

Bardzo profesjonalny dentysta.
Leczenie kanałowe - jestem pod wielkim wrażeniem tego zabiegu.
Można być pewnym, że nic nie ujdzie uwagi dr Tomasza.
Wyrywanie zęba - czysta przyjemność ;-)
(choć żal, że zęba już nie będzie)

Na początku roku trafiłam do doktora Bobka z polecenia koleżanki z pracy. Od dawna mam problemy z zębami. Pierwszy raz dentysta zrobił specjalnie dla mnie całościowy plan leczenia i poświęcił czas na wytłumaczenie tego co będzie robił. Implanty zostały wszczepione w lutym a teraz mam już gotowy mostek i czuję się wspaniale. Bardzo polecam doktora Bobka wszystkim, także tym, którzy boją się dentystów:)

Świetny dentysta. Trafiłem do niego po nieudanym leczeniu kanałowym. Przeleczył mi go jeszcze raz przy użyciu mikroskopu. Trwało to dość długo, ale zęba udało się uratować i przestał boleć