lek. med. Tomasz Borkowskilek. med. Tomasz Borkowski - zdjęcie profilowe

lek. med. Tomasz Borkowski

Psychiatra

W latach 1996-2002 studiowałem na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Po ukończeniu studiów przez ponad rok odbywałem staż podyplomowy w Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. W latach 2004-2009 specjalizowałem się w dziedzinie psychiatrii w III Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jednocześnie pracowałem w Oddziale Psychiatrycznym, Poradni Zdrowia Psychicznego i Pogotowiu Ratunkowym przy SPZOZ w Łukowie.

Od stycznia 2009 roku mieszkam w Kraśnik...

Świetny lekarz specjalista,zawsze przyjmie,wyslucha,doradzi. A rejestracja internetowa zawsze bez problemu

Super lekarz ! POLECAM !!!! Oby wszyscy mieli takie podejście do pacjenta jak Pan dr Tomasz Borkowski !!!!!

Bardzo dobry lekarz,sympatyczny,wzbudzający zaufanie,polecam wszystkim potrzebującym fachowej porady.

Gorąco polecam pana doktora. Mimo młodego wieku ma sporą wiedzę. Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Ma bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Do tego jest sympatyczny i uprzejmy. Ceny wizyt są całkiem przystępne. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam pod opiekę doktora . Polecam.

Tylu komlementów od tak przystojnego lekarza już dawno nie usłyszałam. Niezwykle taktowny i elokwentny młody doktor traktuje człowieka jako całość. Objawy i prebieg choroby objaśnia w sposób bardzo czytelny i przystępny. Właśnie tak wyobrażałam sobie idealnego psychiatrę.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Kraśnik"?

Niepodległości 40/21
23-210 Kraśnik