lek. med. Tomasz Borkowskilek. med. Tomasz Borkowski - zdjęcie profilowe

lek. med. Tomasz Borkowski

Psychiatra

W latach 1996-2002 studiowałem na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Po ukończeniu studiów przez ponad rok odbywałem staż podyplomowy w Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. W latach 2004-2009 specjalizowałem się w dziedzinie psychiatrii w III Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jednocześnie pracowałem w Oddziale Psychiatrycznym, Poradni Zdrowia Psychicznego i Pogotowiu Ratunkowym przy SPZOZ w Łukowie.

Od stycznia 2009 roku mieszkam w Kraśniku Fabrycznym. 13 października 2009 roku zdałem z wynikiem bardzo dobrym Państwowy Egzamin Specjalizacyjny.

Od grudnia 2009 roku prowadzę PRYWATNĄ SPECJALISTYCZNĄ PSYCHIATRYCZNĄ PRAKTYKĘ LEKARSKĄ na terenie powiatu kraśnickiego.
Od lipca 2014 roku kieruję Psychiatrycznym Oddziałem Dziennym przy SPZOZ Kraśnik.
Spektrum moich zainteresowań zawodowych obejmuje w szczególności tematykę zaburzeń psychosomatycznych czyli problemy z pogranicza psychiatrii, chorób wewnętrznych i neurologii, fascynuje mnie psychoneuroimmunologia.

Lek. Tomasz Borkowski to osoba kompetentna i empatyczna. Jest otwarty i wzbudza zaufanie. Reprezentuje wysoki poziom merytoryczny, przeprowadza szczegółowy wywiad. Już na pierwszej wizycie postawił właściwą diagnoze i zaproponował skuteczne leczenie. Polecam tego specjalistę.

Świetny lekarz specjalista,zawsze przyjmie,wyslucha,doradzi. A rejestracja internetowa zawsze bez problemu

Super lekarz ! POLECAM !!!! Oby wszyscy mieli takie podejście do pacjenta jak Pan dr Tomasz Borkowski !!!!!

Bardzo dobry lekarz,sympatyczny,wzbudzający zaufanie,polecam wszystkim potrzebującym fachowej porady.

Gorąco polecam pana doktora. Mimo młodego wieku ma sporą wiedzę. Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Ma bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Do tego jest sympatyczny i uprzejmy. Ceny wizyt są całkiem przystępne. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam pod opiekę doktora . Polecam.

Tylu komlementów od tak przystojnego lekarza już dawno nie usłyszałam. Niezwykle taktowny i elokwentny młody doktor traktuje człowieka jako całość. Objawy i prebieg choroby objaśnia w sposób bardzo czytelny i przystępny. Właśnie tak wyobrażałam sobie idealnego psychiatrę.

Polecam Doktora Borkowskiego jest to lekarz ,który mi pomógł wyjśc z depresji na którą leczyłem się wiele lat.Bardzo polecam

jeśli psychiatra to tylko ten,prawdziwy lekarz na prawdziwym miejscu,jeśli się leczyć to tylko u niego.

Bardzo polecam. Jestem pozytywnie zaskoczona wynikiem leczenia. Jest mily, wyrozumialy i pomocny.

SUPER LEKARZ.BARDZO MI POMOGL.JESTEM MU BARDZO WDZIECZNA.POLECAM

SUPER LEKARZ.BARDZO MI POMOGL.JESTEM MU BARDZO WDZIECZNA.POLECAM