lekarz Tomasz Borkowski

Podziękowanie Wielkie podziękowania dla Doktora Tomasza Borkowskiego i całego Zespołu Operacyjnego, oraz personelu oddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej Szpitala Bielańskiego w Warszawie za udany zabieg operacyjny endoprotezy stawu biodrowego, przeprowadzony w dniu 20.10.2023 r. u 90-latki. Dziękuję za profesjonalizm i fachowość. Wdzięczna córka pacjentki, Anna Bajera.

Podziękowanie
Dziękuję za profesjonalizm i fachowość. Wdzięczna córka pacjentki, Anna Bajera.

Lekarz który naprawdę ma złote rence i mondrą głowę. Szanowny Panie Doktorze, dziękuję za trafną diagnozę i bardzo szybkie skierowanie na dalsze badania. Dziękuję za profesjonalną pomoc w pierwszych chwilach tragicznej dla mnie sytuacji oraz bezzwłoczne i profesjonalne przeprowadzenie zabiegu. Życzę zdrówka i wszystkiego najlepszego.

Trafiłem na SOR szpitala Bielańskiego dnia 11.02.2022, Dr. Borkowski był moim lekarzem prowadzącym i przeprowadził moją operację. Pełen profesjonalizm, jestem wdzięczny za wszystko.

Dnia 09.12.2019 po złamaniu kości szyjki udowej trafiłam na SOR Szpitala Bielańskiego. Operowana byłam przez Pana dr. Tomasza Borkowskiego ortopedę. Klasa, fachowość, uprzejmość, zaangażowanie świetny specjalista. Lekarz z olbrzymią dozą człowieczeństwa o niezwykłym podejściu do pacjenta. Edytuj

Edytuj

W dniu 23.08.2017 z urazem łydki trafiłam na SOR w Szpitalu Bielańskim do Pana doktora Tomasza Borkowskiego. Jestem pod wrażeniem i do dziś nie mogę wyjść z podziwu, bo takich lekarzy nie spotyka się często. Lekarz z dużą wiedza, kompetentny, zaangażowany, bardzo uprzejmy, wytłumaczył dokładnie na czym będzie polegało leczenie i jaki czas muszę poczekać, aby przyniosło ono efekty. Świetny specjalista, o niezwykłym podejściu do pacjenta.

W dniu 26.10.2016 moja mama trafiła na SOR w szpitalu bielańskim na ortopedię. Jestem pod wrażeniem uprzejmości, zyczliwosci i fachowości tego lekarza. Rzadko można spotkać takiego lekarza w publicznym szpitalu.

Do dr Borkowskiego trafiłam dwukrotnie. Pierwsza wizyta na SOR, druga w kwestii formalnej wynikającej z niekompetencji innego lekarza w przychodni przy SOR. W obydwu przypadkach lekarz był rzeczowy, sprawnie poradził sobie z problemem i przy tym był niezwykle sympatyczny. Życzę wszystkim pacjentom tak dobrych i empatycznych lekarzy

Bardzo nieuprzejmy i arogancki człowiek. Trafiłam na SOR po wypadku, nie pamietałam wielu rzeczy, byłam wycieńczona. Każde zadane pytanie go złościło, przerywał, krzyczał, bałam się wogóle odzywać. Ze wszystkim był problem włącznie z tym, żeby po wypadku Pan doktor wystawił zwolnienie lekarskie, stwierdził ze "teoretycznie może". Jego postawa i krzyk wywołały we mnie ogromny stres, niewiele mniejszy od samego wypadku. Szkoda, ze zabrakło życzliwości :(

Nie spotyka się już takich ludzi. Klasa, fachowość, cierpliwość, uprzejmość, to tylko niektóre przymioty tego lekarza

W dniu 21.11.2014 r. doznałem szoku w SOR Szpitala Bielańskiego. Zostałem przyjęty przez Pana doktora Tomasza Borkowskiego ortopedę. Wyjątkowy pod każdym względem lekarz, człowiek i specjalista.