lekarz Tomasz Borusiński

Neurochirurg

W marcu 2023 roku w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku pan doktor Tomasz Borusiński przeprowadził u mnie operację usunięcia oponiaka mózgu. Serdecznie dziękuję za wysoki profesjonalizm wykazany przez pana doktora na każdym etapie leczenia: rzeczowe przygotowanie do operacji, precyzję podczas zabiegu, wspierające ,bardzo empatyczne konsultacje po udanej operacji. W trudnym, pełnym obaw czasie pobytu w szpitalu miałem pełne przekonanie, że jestem pod troskliwą opieką oddanego swej pracy i profesjonalnego neurochirurga. Z wyrazami szacunku dla pana doktora i jego współpracowników Leszek Mroziński.

PODZIĘKOWANIE Serdeczne podziękowanie dla człowieka o wielkim sercu Pana doktora TOMASZA BORUSIŃSKIEGO za fachową diagnozę, okazaną pomoc, życzliwość, empatię oraz profesjonalnie przeprowadzoną operację. Życzę Panu oraz wszystkim lekarzom i pracownikom oddziału NEUROCHIRURGII wszelkiej pomyślności, samych sukcesów zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym oraz satysfakcji w trudnej misji pomagania chorym pacjentom. Z wyrazami szacunku, uznania i wdzięczności, pacjent Tadeusz Zalewski wraz z żoną Joanną z Puzdrowa – gmina Sierakowice (luty 2022r.)

PODZIĘKOWANIE
Serdeczne podziękowanie dla człowieka o wielkim sercu
Pana doktora TOMASZA BORUSIŃSKIEGO
za fachową diagnozę, okazaną pomoc, życzliwość, empatię
oraz profesjonalnie przeprowadzoną operację.
Życzę Panu oraz wszystkim lekarzom i pracownikom oddziału NEUROCHIRURGII
oraz satysfakcji w trudnej misji pomagania chorym pacjentom.
z Puzdrowa – gmina Sierakowice (luty 2022r.)