dr n. med. Tomasz Broda

Laryngolog

Polecam...spokojny , miły i cierpliwy dla dzieci. Konkretny i wylewny.

Polecam...spokojny , miły i cierpliwy dla dzieci. Konkretny i wylewny.

zła diagnoza, która "zbiła nas z nóg" :( na szczęście w szpitalu wszystko dobrze się skończyło

Witam byłam u pana doktora z dzieckiem, jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Jest to bardzo sympatyczny i życzliwy. Ma praktykę w szpitalu co jest dla mnie bardzo ważne.

Lekarz przyjmuje dzieci oraz osoby dorosłe. Dość zwięzły, odpowiada rzeczowo i na temat sama wizyta była też taka sama. Cenię sobie konkretnych lekarzy takich jak dr Broda.

Do lekarza trafiłem z zapaleniem ucha. Czułem sie tragicznie, wszystko mnie bolało do tego wysoka temperatura. Doktor na szczęscie przyjął mnie, długo badał a następnie przepisał tanie i skuteczne lekarstwa.Gorąco polecam tego lekarza.Na prawde jest warty polecenia zwłaszcza jesli chodzi o szybkość i precyzję.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Lublin"?

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Lublin

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin