dr n. med. Tomasz Byrski

Genetyk kliniczny, Internista, Onkolog

Prof.Byrski to lekarz a przedewszystkim człowiek empatyczny ,fachowy i rzeczowy. Z głębi serca polecam jeśli ktoś musi zmierzyć się z chorobą. Z wdzięcznością-Urszula M.

Z głębi serca polecam jeśli ktoś musi zmierzyć się z chorobą.
Z wdzięcznością-Urszula M.

Pan Profesor uratował życie mojej żony.W zaawansowanej chorobie nowotworowej podjął radykalne środki, moja żona żyje. Wyrazy najwyższego szacunku dla Pana Profesora.

Witam , czy posiada ktos numer kontakowy do Dr'a? w szpitalu podczas rozmowy tel powiedziano mi ,ze nikt taki tam nie pracuje :/ a troche za daleko mam zeby jechac tylko po to zeby sie umowic, z gory dziekuje :)

Pan doktor Bysrki przywrócił nam wszystkim nadzieję. Nie mam słów, żeby wyrazić swoją wdzięczność. Dziękuję Panie Doktorze.

Wspaniały lekarz, konkretny, profesjonalny, ciepły. Doktorze tak trzymać!

Wspaniały lekarz, konkretny, profesjonalny, ciepły. Doktorze tak trzymać!

Bardzo ciepły, kompetentny profesjonalista. Pomimo słabej organizacji pracy personelu pomocniczego przebija się przez biurokrację pomagając pocjentom. Polecam go jako bardzo dobrego lekarza przejmującego sie losem pacjentów. Chcę dodać, że piszę o publicznej słuzbie zdrowia. Warto jeździć z Płocka do Szczecina. Jagoda z Płocka.

Wspaniały, ciepły, życzliwy,nie są ważne dla niego pieniądze - całym sercem chce pomóc nam nieszczęsnym, przegrywającym z rakiem. Doktor walczy z naszymi chorobami całą mocą i sił na pewno mu na to starczy, ale chyba pokonają go papiery i nie zbyt rozgarnięta jego kierowniczka.

Prawdziwy profesjonalista. Była u niego ze swoją mamą, która jest chora na raka piersi. Leczył chemioterapią. Od tego czasu minęły 3 lata. Wszystko OK. Bardzo uprzejmy i kompetentny. Polecam!!!! A.T.

A.T.