lekarz Tomasz Chmura

Ginekolog

Polecam lekarza z pełną odpowiedzialnością! Fakt, czasem pewne informacje trzeba z niego wyciągnąć ale nigdy nie było sytuacji żeby na jakieś pytanie (nawet najgłupsze) nie odpowiedział. Prowadziłam u niego ciążę i jestem zadowolona. Przy kolejnej na pewno do niego wrócę. Szczególnie że połóg miałam patologiczny i gdyby nie dobry kontakt z lekarzem i szybka interwencja nie wiem co by ze mną było...

W szpitalu w Raciborzu super opieka, dużo zainteresowania, szeroko wytłumaczone leczenie i jego przebieg. Zabieg wykonany bardzo dobrze, bez piwiklan. Na wizycie prywatnej lekarz się spieszy. Szybko wytłumaczy w czym rzecz i do widzenia. I tu pojawia się problem, bo jako pacjentka chciałabym by poświęcono mi więcej czasu, nie tylko w sytuacjach choroby ale i na zwykłej kontroli.

Jestem zadowolona z opieki lekarza i podczas rutynowych kontroli i podczas ciąży. Jedynie co to wizyta przebiega w dość szybkim tempie i trzeba sie uwijac. Jest delikatny. Konkretnie odpowiada na pytania.

Chodziłam do tego lekarza z moją pierwszą ciążą. Wszystko było by ok, gdyby lekarz powiedział mi że NIE robi badań na Toxoplazmoze i Cytomegalie w czasie ciąży oraz nie informuje o takich badaniach pacjentkę. Nie robi ponieważ, w razie choroby i tak nie leczy pacjentki. Ja niestety dowiedziałam się o tym za późno, niestety chorowałam na obie te choroby w czasie ciąży i moje dziecko ma skutki chorób w sobie (nie jest w pełni sprawne). Nawet jak nie leczy pajentki powinien robić badania lub informować pacjętkę o takowych. A leczone po porodzie by było dziecko. A więc nie polecam.

W 100% polecam pana Tomasza! Konkretny, delikatny i przesympatyczny. Badanie zawsze jest bardzo dokladne co jest jego bardzo duzym plusem!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wodzisław Śląski"?

Marek Różalski

Parkowa 4
Rybnik
ulica Porzeczkowa 39
41-806 Zabrze
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie