lekarz Tomasz Ćwikliński

Optyk. To prawidłowe określenie kompetencji. Szukasz okulisty specjalisty to nie u tego Pana. Jedyne co go interesuje to sprzedaż soczewek.

Bardzo polecam Pana Doktora wszystkim osobom, które potrzebują doboru soczewek kontaktowych. Długie i skrupulatne badanie, rzeczowa rozmowa i bardzo miły personel, który nauczy każdego jak obchodzić się z soczewkami. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Jestem pacjentem dra Tomasza Ćwiklińskiego od 20 lat. Szczerze polecam tego lekarza ze względu na jego profesjonalizm, rzeczowość i bezstresową atmosferę w czasie każdego badania, a to dla mnie niezwykle ważne cechy. Pan doktor poświęca pacjentowi wiele uwagi i, co najważniejsze, stawia właściwe diagnozy. Badanie nie trwa chwilę, dzięki czemu mam pewność, iż jest wykonywane dokładnie i precyzyjnie. Na uznanie zasługuje również praca wykonywana przez Panie asystentki, które zawsze witają pacjentów z uśmiechem i służą pomocą, ich zaangażowanie dostrzeże chyba każdy pacjent. Gorąco polecam gabinet dra Tomasza Ćwiklińskiego

Najgorszy lekarz z jakim się spotkałem. Zero profesjonalizmu. Chodziłem do niego 15 lat o 15 lat za długo. Dobiera tylko soczewki i handluje nimi. Żadnych badań dodatkowych nie robi,nie wysyła na konsultacje do innych poradni np. Poradni Siatkówki . A wręcz odradza inne badania bo uważa się za najlepszego specjalistę. Ze mną tak postąpił aż wreszcie poszedłem sam do innego specjalisty i okazało się, że moja siatkówka jest w krytycznym stanie. Dr Ćwikliński prawie doprowadził mnie do ślepoty

Chodziłam do niego przez ok 10 lat. Zawsze namawiał mnie na kupno u nich w zakładzie okularów, soczewek, płynów, które były droższe o 200% niż w innych placówkach. Nie przyjemny buc...

Bardzo dobry okulista. Polecam. Trudne przypadki to coś dla Niego, nie rezygnuje tak szybko, zawsze stara się pomóc na różne sposoby

Trafilem do Pana doktora z polecenia. Przyjmowal na ul Chopena. Potrzebowalem dobrac soczewki. Udalo mu sie to bardzo dobrze. Wiedzial co robic i jak je dobrac,mial bardzo uprzejma i pomocna asystentke. Spelnil moje wymagania i jestem zadowolony z wizyty u tego lekarza.

Trafilem do Pana doktora z polecenia. Przyjmowal na ul Chopena.

Lekarz, który zajmuje się trudnymi przypadkami. dopiero on dobrał mi soczewki kontaktowe, w których dobrze widzę (mam stożek rogówki).

Bardzo drogi specjalista o przecietnych umiejetnościach,nie polecam nikomu.

Bardzo drogi specjalista o przecietnych umiejetnościach,nie polecam nikomu.

Lekarz bardzo drogi koszt wizyty jak u profesora a obsługa raczej klasy średniej.