dr Tomasz Czerniak

Jestem pacjentka doktora Czerniaka od kilku lat. W ostatnim roku częściej gdyż prowadził moja pierwsza ciążę. Doświadczyłam profesjonalnej opieki z nieocenionym zaangażowaniem, biorąc również pod uwagę sam poród. Zdecydowanie polecam !

Słyszałam, że Doktor przyjmuje też w Kaliszu czy ktoś da mi namiary: adres i nr telefonu. Ciężko mam znaleść na internecie. Pozdrawiam

Miałam nieprzyjemność spotkania z Panem doktorem na Polnej podczas dyżuru, gdzie najpierw stwierdził,że muszę biec na cesarkę w trybie nagłym, po czym wiele godzin mi jej nie przeprowadził, ostatecznie dziecko urodziło się i tak przez vacuum, a ja mam traumę na całe życie. Nie polecam.

Bardzo dobry lekarz. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania, nie bagatelizuje problemu. Podchodzi do każdej pacjentki indywidualnie. POLECAM!!!

Jest to wspaniały lekarz! Bardzo dobry człowiek podchodzi do pacjentki w sposób indywidualny, naprawdę dba można zadac doktorowi tysiąc pytań a na każde nam odpowie. Jestem z Kalisza 18 stycznia urodziłam w Poznaniu córeczkę, pan doktor odbierał mój poród wspaniała opieka przez lekarza. Ciążą bardzo dobrze prowadzona. Jak rodzic to tylko w Poznaniu opieka naprawdę fantastyczna, położne również super. Polecam tego lekarza każdej kobiecie. Już zawsze będę do tego lekarza chodziła. Dziękuję bardzo za wszystko doktorze. Ania Jackowska Kalisz:-)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety