lekarz Tomasz Dębski

2,5
2,5
2,6
2,6

„Lekarz” poświecił mi około 2 minuty przepisał antybiotyk nie wyjaśniając co mi dolega pierwszy raz się z tym spotkałam.

Lekarz bardzo nieprzyjemny. Nigdy wcześniej nie miałam z tak aroganckim lekarzem do czynienia. Pacjenci mu przeszkadzają, bo przecież do pracy przychodzi zarabiać, a nie zajmować się ludźmi. Na każdym kroku daje odczuć, ze się jest od niego zależnym, bo przecież potrzebuje się jego pomocy. On jest lekarzem, tzn. ze jest wykształcony, jest nadczłowiekiem, a pacjent to dla niego głupek bez szkoły. Opryskliwy, arogancki, ma chamskie komentarze. Jest tylu młodych, sympatycznych, którzy maja ochotę pracować, a trzyma się takiego, którego jedyne, na czym zależy, to pokazywać pozostałym im miejsce w szeregu. Szczerze nie polecam.

Żaden lekarz! I nie "rodzinny"! Dla niego wazny jest akord! Co 15 minut pacjent i nic więcej go nie obchodzi!bo nie zarabia dodatkowo na pacjencie? Wyjątkowo niesympatyczny! Ocena zero!

Godny polecenia,super lekarz bardzo mi pomógł ,sympatyczny ,świetne podejście do dzieci widać ze jest rozsądny i wykonuje ten zawód z powołania

Z dużym zaangażowaniem i wyczuciem. Kompetentny i godny zaufania. Dobre i rzeczowe podejście do dzieci. Naprawdę polecam!

Pan Tomasz jest zawsze rozsądny i ostrożny w sposobie leczenia. Pewnie ludzie, którzy przychodzą od razu po najsilniejsze rzeczy wystawili mu takie złe opinie. Ja jestem zadowolony bo można logicznie porozmawiać i dojść do jakiejś konstruktywnej diagnozy zamiast od razu urywać łeb jak u innych lekarzy-kowali. Co jednak najważniejsze jeszcze nigdy nie zostałem olany, zbyty i potraktowany jak intruz a w Częstochowie zdarza się to co rusz. Nie twierdzę, że to jakiś wybitny lekarz bo sam nim nie jestem, więc jak mam to ocenić? Ale z perspektywy człowieka w potrzebie mogę powiedzieć, że jest co najmniej dobry.

Malutki kawał cwaniaka. Jeden z tych, którzy patrzą na Ciebie z góry. ...skoro stać Panią na lekarza prywatnego to ja Pani nie wypiszę skierowania, proszę zrobić sobie badania prywatne...

Malutki kawał cwaniaka. Jeden z tych, którzy patrzą na Ciebie z góry.

Lekarz z dobrym podejściem do pacjenta -zwłaszcza dzieci. Wysoki poziom kultury osobistej. Nigdy się nie zawiodłem

Lekarz godny pożałowania. Brak podejścia do pacjenta.. Brak szacunku do człowieka.

Lekarz ten nie jest godny nazywania go tym mianem.Brak zainteresowania pacjętem i jego chorobą .