dr n. med. Tomasz Dmochowski

Ten lekarz prowadził moją ciążę. Wykazywał jednak niewielką inicjatywę w udzielaniu informacji. Trzeba zadawać wiele pytań, by się czegoś dowiedzieć.

Jestem pod opieką od kilku lat.Nikt mi tak nie pomógł i nikt mnie nie rozumiał.Jestem w pełni sił i mam nadzieję, że takich lekarzy nigdy nie zabraknie.

Cudowny lekarz,dobry człowiek.Empatyczny,serdeczny z poczuciem humoru.Wiedza i doświadczenie są na wysokim poziomie.Jestem w cudownych rękach.

Bardzo dobry lekarz i człowiek można mieć do tego co robi zaufanie jest bezinteresowny ,na wizytach każda kobieta czuje się komfortowo i bezpiecznie.Wiele razy tego doświadczyłam.

cudowny lekarz z powołania!!! nie należy do tych którzy chcą się wzbogacić wykonując pacjentce drogie i często niepotrzebne zabiegi np. przy usuwaniu nadżerki, umie wysłuchać i przyjąć zawsze kiedy tylko czas mu na to pozwala, nigdy nie odmawia pomocy!!! dobry lekarz i dobry człowiek :-)))

wspaniały lekarz, bardzo mi pomógł podczas rodzenia, dzięki niemu mam wspaniałą córeczkę

z usg i cytologią; świetny praktyk i rewelacyjny położnik !

z usg i cytologią;
świetny praktyk i rewelacyjny położnik !

pod każdym względem godny poloecenia. Lekarz kierujący się dobrem pacjentki, u kobiet ciążarnych bardzo dba o ciążę i przeprowadza badania. kompetentny, miły i naprawdę można jemu ufać w 100%. GORĄCO POLECAM

Niestety nie można liczyć na to że będzie przy porodzie. Prowadził moją ciążę ale nie interesowało go nawet w jakim szpitalu zamierzam urodzić mimo że rodziłam w szpitalu w którym pracował.