Tomasz Dobras

2,9
2,4

Podczas leczenia zęba u Pana Tomasza bez pytania i mojej zgody zabrał się za usunięcie kamienia. Oczywiście trzeba było za to zapłacić. Jest to jawne naciąganie pacjenta na koszty. Nie polecam.

Przereklamowani, brak szacunku dla pacjenta, brak punktualności. Nie polecam za całą odpowiedzialnością

leczenie na wysokim poziomie tsk samo jak asystentki. czasem jednak wydaje mi sie ze lekarz chce mnie poprostu "splawic" bo mu sie spieszy wiec czas poswiecony pacjentowi ocenilem nizej

Polecam. Jest fachowcem. Leczę się u dr Tomasza bardzo długo i nigdy nie było żadnych problemów. A na kolejkę w poczekalni mam radę - weź książkę z wartką akcją.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam do tej pory.kompetentny i znający się na swojej pracy.POLECAM!!!!!!!!

Polecam tego lekarz najlepszy wybór !!!

Polecam tego lekarz najlepszy wybór !!!

Pan Dobras jest fachowcem i pracuje z artystyczna dokladnoscia. ALE- nie lubie go jako osoby i juz do niego nie chodze. Razilo mnie, ze odnosil sie troche arogancko do moich wyjasnien, nie sluchajac dokladnie jaka byla przyczyna klopotow. Sam wiedzial lepiej i koniec kropka. Nigdy sie tez nie usmiecha i nie ma poczucia humoru. Ceny faktycznie wysokie i trzeba czekac, nigdy wizyta nie rozpoczela sie planowo.

Nie polecam- jak masz czas to idź i czekaj i jeszcze za to zapłać drogie pieniądze. Pan zapomniał,że są jeszcze inni stomatolodzy w Rybniku- to się tyczy też p. Pawła.

Miało byćpięknie było fatalnie, musiałam iść do drugiego dentysty bo wstyd mi było za moje "esterycznie wyleczone jedynki".