Tomasz Dojcz

Chodzący spokój, bardzo kontaktowy wzbudzający zaufanie. Z leczenia jestem bardzo zadowolona. Na początku plan leczenia i dokładne wytłumaczenie co i jak ( łącznie z kosztami). Trochę trudny kontakt telefoniczny ale sms lub mail bez problemu. Zdecydowanie polecam

Spokojny i kompetentny. Z powodzeniem podjął się leczenia kanałowego którego inni nie chcieli zrobić.

bardzo ciężko się można do pana dodzwonić albo nikt nie odbiera albo.............. obsługa jest ok ale mógł by więcej tłumaczyć co do leczenia

bardzo ciężko się można do pana dodzwonić
albo nikt nie odbiera albo..............
obsługa jest ok
ale mógł by więcej tłumaczyć co do leczenia

Dzięki Panu Dojczowi nawet wyrywanie zębów było przyjemne i, co najważniejsze -bezbolesne. Polecam, polecam!

bardzo miły,konkretny,godny zaufania;]dentysta z powołania;]polecam wszystkim,którzy boją się wizyt u dentysty.