Tomasz Dojcz

byłam w pobliżu na wakacjach, bolał mnie ząb - gabinet polecił mi właściciel ośrodka. Bardzo spokojny lekarz. rzeczowa rozmowa na temat zabiegu na prawdę uspokaja. Sam zabieg jak to u stomatologa , ale bezbolesny. wyczuwa sie kompetencje. Mimo że mam 120 km do domu, zastanawaim się czy nie kontynuować tu leczenia

Chodzący spokój, bardzo kontaktowy wzbudzający zaufanie. Z leczenia jestem bardzo zadowolona. Na początku plan leczenia i dokładne wytłumaczenie co i jak ( łącznie z kosztami). Trochę trudny kontakt telefoniczny ale sms lub mail bez problemu. Zdecydowanie polecam

Spokojny i kompetentny. Z powodzeniem podjął się leczenia kanałowego którego inni nie chcieli zrobić.

bardzo ciężko się można do pana dodzwonić albo nikt nie odbiera albo.............. obsługa jest ok ale mógł by więcej tłumaczyć co do leczenia

bardzo ciężko się można do pana dodzwonić
albo nikt nie odbiera albo..............
obsługa jest ok
ale mógł by więcej tłumaczyć co do leczenia

Dzięki Panu Dojczowi nawet wyrywanie zębów było przyjemne i, co najważniejsze -bezbolesne. Polecam, polecam!

bardzo miły,konkretny,godny zaufania;]dentysta z powołania;]polecam wszystkim,którzy boją się wizyt u dentysty.

Bardzo dobry dentysta, po znieczuleni nic nie czuć, kilka razy zdarzyło mi się niemal zasnąć. Wizyta u niego to właściwie przyjemność :)

Najlepszy! Tylko Jemu ufam.Zawsze pomoże i w razie wizyty prywatnej nie zdziera. Jest dobry i konkretny nie tylko za pieniądze. Lekarz z prawdziwego zdarzenia

To bardzo dobry stomatolog godny polecenia.

To bardzo dobry stomatolog godny polecenia.

Fajny gość - przestałem się bać dentystów.

Fajny gość - przestałem się bać dentystów.