lekarz Tomasz Drozdowski

Internista, Kardiolog

Gorąco polecam! Takich lekarzy właśnie potrzebujemy - rzeczowy ,uprzejmy , cierpliwy ,kompetentny .

Doktor najlepszy w swoim fachu. Uratował moją nogę przed amputacją. W szpitalu nie mogli dojść co jest przyczyną tak obszernej martwicy na lydce z przodu.. Było widać już kość. Powiedzieli jasno: jutro amputacja konczyny. Wypisałem się na żądanie, poszedłem do dr Drozdowskiego. Diagnozę otrzymałem w mgnieniu oka, wystarczyło parę przeswietleń i badań. Miałem paciorkowca, wystraczyła seria zastrzyków. Mam nogę, jestem bardzo wdzięczny

Super lekarz chodze do niego z moja Mama juz starsza kobieta i oboie jestesmy zadowolone ze trafilysmy navtak wspanialego specjaliste

Przede wszystkim kompetenty lekarz i wspaniały czlowiek. bardzo polecam.

Przede wszystkim kompetenty lekarz i wspaniały czlowiek. bardzo polecam.

Fantastyczny lekarz z fachowym podejściem do pacjenta. Cierpliwie wytłumaczył mi w czym tkwi mój problem i na czym będzie polegało leczenie. Szczerze polecam, mało jest lekarzy z tak dobrym podejściem do pacjenta!

Dr Drozdowski poświecił mi wiele czasu na zdiagnozowanie dolegliwości, był cierpliwy, bezpośredni, rzeczowy. Zaaplikował mi leki które bylem w stanie wykupić i które naprawdę mi pomogły. Zdecydowanie polecam go innym pacjentom jako świetnego diagnostę.

Dr. Drozdowski jest bardzo kompetentnym lekarzem,doskonalym diagniosta,lecze sie u Niego juz wiele lat, uratowal mi zycie ,za co bede Mu wdzieczna do konca zycia

bardzo dobry lekarz sympatyczny z uwaga slucha chorego

bardzo dobry lekarz sympatyczny z uwaga slucha chorego

Trafilam do doktora z polecenia kolezanki i jestem bardzo zadowolona to wspanialy lekarz zarowno kardiolog jak i diagnosta jestem pelna podziwu dla jego perfekcjonalizmu dziekuje panie doktorze za uratowania zycia

Wspanialy lekarz polecam wszystkim pomogl mi gdy inni lekarze zawiedli lecze u niego cala rodzine super diagnosta