lek. dent. Tomasz Fałkowski

<strong>
Uwaga: jest dwóch lekarzy stomatologów w Warszawie o bardzo podobnym nazwisku i tym samymi imieniu: <br/>
- Tomasz Fałkowski ...

<strong>
- Tomasz Fałkowski i <br/>
- Tomasz Falkowski. <br/>
Prosimy o zwrócenie na to uwagi, aby nie popełniać pomyłek.
</strong>

Jednak poczta pantoflową to najlepsza rzecz przy wyborze lekarza. Nie zawiodłem się. Profesjonalnie i z humorem 🙂

Bardzo polecam P. dr Tomasza Falkowskiego. Młody zespół z wielką troską i entuzjazmem podchodzią do spraw pacjentów. W wesołej atmosferze udało się zrobić ząbki, wcześniej omawiając schemat działania. Dziękuję 😁

Fatalny! Miły do momentu zainkasowania pieniędzy.Mówimy o panu z Dental expert.Zadufany w sobie.Po wytknięciu błędu nie chce dalej współpracować.Nie polecam.

Nie zdziera z pacjentów, tylko proponuje rozwiązania, które są adekwatne do tego, co pacjent potrzebuje. Cenię doktora za umiejętności oraz dobre podejście do pacjentów.

Już od wielu lat leczę zęby u tego lekarza i dlatego mogę jak najbardziej polecić. Świetny fachowiec. Polecam !!!

Rewelacyjne podejście do pacjenta, ceny nie najniższe ale efekt konkretny. Plomby trzymają wiele lat, wyczucie i konkretne podejście to wielki atut. Podany koszt dotyczy leczenia kilku zębów. Szczerze polecam. Andrzej.

Konsultuję się z Panem Doktorem zawsze kiedy mam jakiś problem. Zawsze doradzi, odpowie nawet drogą mailową. Jego odpowiedzi są wyczerpujące . Jest to kompetentny człowiek na właściwym miejscu. POLECAM!

To nie sprawa lekarza, ale kiweownictwa placówki, w której lekarz przyjmuje. Akurat w tym praypadku brak wody do picia i delikatnego mydła w yoalecie.

Jako wieloletni pacjenci Doktora, nie znajdujemy słów na opisanie naszej wdzięczności dla Niego za wspaniałą pracę, jaką wykonuje. Rekomendujemy Doktora każdemu i w każdym wieku i jako dowód naszego zadowolenia z usług, chcemy powiedzieć, że pacjentami u Niego są całe nasze rodziny z dziećmi włącznie. A że nie jest najtaniej? Jakość ma swoją cenę. Świetna robota panie Tomku! Tak trzymać i się nie przejmować nieprzychylnymi komentarzami!

Ocena beznadziejna. Lekarz miły uprzejmy wygląda na profesjonalistę, ale tylko wygląda. Nie polecam wizyt prywatnych u tego Pana w gabinecie, za pseudo profesjonalizm się słono płaci, jak zaczynałem leczenie nikt nie wspominał o takich kosztach, za cenę uratowania zęba na rok czasu zapłaciłem co za drogi implant. Jak was będzie namawiał na fotelu w inny gabinecie bo to ma w zwyczaju żeby przyjść do niego prywatnie, nie zgadzajcie się !! Jest to nie jawne wyciąganie kasy, pod pretekstem ominięcia pośredników. PS jedna z tych opinii wyżej została napisana z komputera doktora, IP prawdę Ci powie :-)