lekarz Tomasz Fedeńczuk

2,6
2,4
2,9
2,5

Nie polecam. Mam wiele zastrzeżeń. Poczynając od podejścia - bardzo nieuprzejmy, kończąc na niesłusznej diagnozie. Nacisk na zabieg, który jak się później okazało był zbędny. Całe szczęście, że nie zgodziłam się na niego. Mam nadzieję, że już nigdy nie trafię w jego ręce.

dr Fedenczuk to świetny lekarz. profesjonalista. Kompetentny, miły i z fajnym poczuciem humoru. Wizyty to przyjemność

Nie polecam tego pana!!! Jak żyje nie spotkałam się z takim bezczelnym podejściem lekarza. A do tego pan doktor to jasnowidz. Trafiłam do szpitala w 9 miesiącu ciąży ze skierowaniem od mojego ginekologa ze względu na złe wyniki usg. Zrobiono mi ktg po czym położna przekazała mi że pan doktor odsyła mnie do domu bo wszystko jest ok. Tyle że pan doktor nawet na oczy mnie nie widział a tym bardziej mojego usg. Kiedy poprosiłam żeby łaskawie spojrzał na moje wyniki zanim mnie odeśle zaczął wrzeszczeć. Ostatecznie z łaską przyjął mnie na oddział ale niesmak pozostał bo nigdy nie byłam tak potraktowana przez żadnego lekarz.

Bardzo niemily. Nie polecam. Doszło do wymiany zdań.

Bardzo niemily. Nie polecam. Doszło do wymiany zdań.

Chodzę do pana dr już bardzo długo i jest świetnym lekarzem .

Chodzę do pana dr już bardzo długo i jest świetnym lekarzem .

Przy wizycie rutynowej jest ok, ale do prowadzenia ciąży nie polecam. Ogólnikowe wizyty, ogólnikowe usg (tylko pan dr patrzy w ekran), na wizycie po połogu nie zostałam nawet zbadana, wizyta trwała 2 minuty... Byłam bardzo roczarowana zlekceważeniem jakie okazał mi pan doktor

Trafiłam do tego człowieka w Napromedice ,wykonywał mi histeroskopię, sam zabieg ok ale po zaczeły sie krwawienia trwające ok 10 dni,leki i przeszło.Druga styczność w 26 tygodniu ciąży na ostrym dyżurze na Warszawskiej i tu szok, dowiedziałam się że on nie jest od badania i diagnozowania ciąż,trafiłam z bólem brzucha.On jest od ratowania życia i jeśli nie jestem pacjentką chirurgiczną to zawracam mu głowę.Zaznaczam ,że pojechałam na ostry dyżur w szpitalu gdzie leżałam na patologii ciąży.Nawet USG było ciążko mu zrobić na szczęście pielęgniarki sprawdziły tętno płodu i trochę się uspokoiłam ale facet jest straszny i nie powinien mieć styczności z kobietami w ciąży, do takiego fachowca nawet kotki w ciąży bym nie zawiozła .NIE POLECAM

bedac w 9 miesiacu ciazy nie wypisal mi zwolnienia tlumaczac ze ciaza to nie choroba tylko dal skierowanie do szpitala na porod

Miałam wątpliwą przyjemność trafienia do tego Pana (bo lekarz to za wiele) na ostrym dyżurze w szpitalu w 6 tc z powodu silnego bólu brzucha, wymiotów i biegunki (po skierowaniu z pogotowia). Zostałam potraktowana strasznie z krzykiem, że zawracam głowę z błahych powodów. Dodam, że pierwszą ciążę poroniłam. Musiałam prosić o wykonanie usg i sprawdzenie czy wszystko ok z ciążą. Usg zostało wykonane po negocjacjach-jednak byle jak z krótkim opisem: ciąża żywa- bez żadnych parametrów itp.

Dziewczyny, czy to ten lekarz ktory przyjmuje w przychodni NAPROMEDICA?

Dziewczyny, czy to ten lekarz ktory przyjmuje w przychodni NAPROMEDICA?