lek. dent. Tomasz Gnarowski

Szczerze polecam ! Super kompetentny,cierpliwy,rzetelny!Bylam w gabinecie prywatnym na leczeniu implantologicznym,caly zabieg bezbolesnie i sprawnie,a efekt koncowy idealny!Jestem bardzo zadowolona :)

Kompetencje i uprzejmość na medal. Dr. bardzo miły, dziecko się go nie bało (raczej trochę zdenerwowane samą wizyta). Byliśmy z dzieciakiem już kilka razy i na pewno stomatologa nie zmienimy. Polecam z czystym sumieniem za fachowość, uprzejmość i poświęcenie czasu.

Bardzo dobry dentysta, mily, kompetentny i przede wszystkim nigdy nie czulam u niego bolu ! Leczylam zeby kanalowo i jestem bardzo zadowolona ! Ja napewno juz nie zmienie nigdy dentysty na innego !

Swietny lekarz,uprzejmy i kompetentny!lecze sie sam i cala rodzina,wszyscy zadowoleni.mojej mamie zrobil piekne mosty porcelanowe.stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy.odkad chodzimy do doktora,w koncu nie mamy problemow z zebami!dziekujemy i polecamy !

Ten doktor zna się na rzeczy! Odkąd leczę się u dr. Gnarowskiego, nie mam żadnego problemu z zębami! Trudno również odróżnić zaplombowany ząb od tego bez plomby. Ponadto w gabinecie panuje miła atmosfera dzięki muzyce!:) Tak trzymać Panie Doktorze!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gorzów Wielkopolski"?

EZ. Zespół chirurgii jednego dnia. NZOZ. Ebert T., Zachara S.
Borowskiego 2A

ARS DENTICA