dr n. med. Tomasz Gorycki

Radiolog

Najlepszy lekarz radiolog na którego trawiłam w swoim życiu, najbardziej dokładny i bardzo doświadczony w opisywaniu i wykonywaniu badań radiologicznych, ma bardzo wielką wiedzę, ale przede wszystkim jest to bardzo miły, rozumiejący trud ludzkiego życia człowiek. Dla tego lekarza nie istnieje tzw. "PESEL" lecz człowiek, każdy wyjątkowy, każdy z innym problem do każdego stara się podejść indywidualnie i pomóc rozwiązać jego problem. Jeśli czyta to Pan to jest Pan najlepszym radiologiem na świecie.

Pan dr. Tomasz Gorycki, jest najlepszym lekarzem radiologiem z którym miałam kontakt, umie pacjenta uspokoić przed badaniem, odpowiedzieć na nurtujące pytania, wyjaśnić na czym badanie będzie polegało. Zawsze uśmiechnięty do pacjenta i miły. Lecz to nie jest najważniejsze, najważniejsze jest to że pan dr. Tomasz Gorycki jest bardzo dokładny. Pan dr Tomasz Gorycki jest to najlepszy lekarz radiolog na którego trawiłam.

Super specjalista, umie poinformuje o rodzaju badania, jak zostanie przeprowadzone,jest bardzo cierpliwy i dokładny, spokojny oraz miły. To naprawdę jeden z najlepszych radiologów z którymi miałam do czynienia, oraz jedyny radiolog któremu zaufałam na swojej drodze no i się nie boję.

Dobry lekarz, ma tanie porady i calkiem niezle wykrywa problemy.

Dobry lekarz, ma tanie porady i calkiem niezle wykrywa problemy.

Wierz kiedy pan Tomasz przyjmuje jest w tym ACMMIT i w jakich godzinach, prisze od odpowiedź też bede miała tam badanie i chce iść do tego lekarza. Już raz byłam pan Tomek jest miły, cierpriwi, dobry, mądry, mam to niego zaufanie jako do lekarza. Ostatni raz byłam u niego w 2008 roku teraz tez musie isc na badanie ale nie wiem kiedy przyjmuje.

Wspaniały specjalista, wyczerpująco odpowie na każdą wątpliwość, poinformuje o rodzaju badania, jak zostanie przeprowadzone, jak pacjent ma się przygotować. Bardzo cierpliwy i dokładny. To naprawdę jeden z najlepszych radiologów z którymi miałam do czynienia, serdecznie polecam!