lekarz Tomasz Gostomczyk

Człowiek który jedna decyzją może zniszczyć Twoją kobiecość i zafundować traumę poporodową na całe życie. Przestrzegam przed tym człowiekiem.

Powiem tak nie polecam nikogo tego lekarza, a napewno nie osoby które starają sie o dziecko juz od jakiegoś czasu! Chodziłam do tego lekarza od 7 miesiecy byłam leczona na coś czego w ogóle nie miałam przez te 7 miesiecy codziennie brałam antybiotyki, poszłam wkoncu do innego lekarza ktory za nim postawiła mi diagnoze zabrala mnie do szpitala na badania i jak sie okazało wszystko było ok. Nawet jak chciałam zabrać i skserować moją kartotekę to jej nie było! NIE POLECAM

Bardzo miły, kompetentny, delikatny a nie jak weterynarz..... ja go bardzo polecam, nigdy już nie pójdę do nikogo innego

Trafiłam na Pana Gostomczyka na polecenie znajomej i nie żałuję. Samo badanie nie było bolesne. Wszystko wyjaśnił, pokazywał na USG. Sama wizyta dała komfort psychiczny. Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą z bardzo dobrym podejściem do pacjentki. Na pewno lekarza nie zmienię. Polecam go z czystym sumieniem..

Najlepszy pod sloncem :) ufam mu bezgranicznie. dziękuję Bogu, że do niego poszlam w ciazy, uratowal mi dziecko

Wedlug mnie bardzo dobry specjalista mily,dostepny,kontaktowy.W razie watpliwosci wszystko wytlumaczy.

Na wizycie prywatnej to złoty człowiek, a jak się jest w szpitalu to traktuje jak powietrze. Łapówkarz nie polecam!!!!!!

pan kochany doktorek jest super naprawde zlego slowa o nim nie powiem pozdrowienia doktorku

SUPER LEKARZ POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SUPER LEKARZ POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nigdy więcej. Szczerze miałam wrażenie jakbym była molestowana!!!!

Nigdy więcej. Szczerze miałam wrażenie jakbym była molestowana!!!!